Опалювальний сезон у Шепетівці – коли буде тепло у квартирах?

Петро Петрович минулоріч, як і усі шепетівчани восени замерзав у власному помешканні. Тож , аби не ставати двічі на одні граблі, вже цього року убезпечив себе від холодних батарей. Для цього чоловік взяв кредит у банку та встановив індивідуальну систему опалення.

Окрім Петра Петровича, від’єдналися від центрального теплопроводу ще близько половини абонентів підприємства «Шепетівка Енергоінвест».

Мають власне тепло і комунальні заклади міста – у 2017-го тут встановили 8 котелень . Одна  така модульна установка вартує  близько півтора мільйона гривень. Дошкільний навчальний заклад  «Світлячок»  у кімнатах тепер  має сталу температуру.

Трохи потужнішу котельню встановили  і у школі-ліцеї . Майже 8 тисяч квадратних метрів  обігріває модульний котел, що працює автономно. Цьогоріч  в закладах з такими установками тепло почали подавати ще з 8-го жовтня, а ще 4 об’єкти  у міській раді  обіцяють підключити до 5 листопада.

Як запевняє голова, розпорядження про початок опалювального сезону міська рада видала ще 22 жовтня, однак тепла в оселях шепетівчан не було і два дні після того. Номінації на газ, як запевнив очільник «Шепетівкаенергоінвест», підприємство уже має. Проте відпуск блакитного палива не надало ПАТ  «Шепетівкагаз» , переконує Олександр Пустовойт.

Поки керівники вирішують хто винен у нестачі тепла, прості жителі мерзнуть  у своїх помешканнях, справно платячи за комунальні послуги.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Зірваний плакат посадив чоловіка на лаву підсудних

Ось цей плакат став причиною судової тяжби. На ньому зображені обличчя та імена Героїв Небесної ...