Медичний огляд у музеї

Профілактика жіночих захворювань – це вірно подана інформація. Тому у рамках заходів, приурочених до міжнародної програми «16 днів проти насильства по відношенню до жінок» у Хмельницькому організували тренінг «Збережи головну цінність», тобто життя. Таку просвітницьку роботу в обласному художньому музеї провели вперше. Спікерами  зустрічі були працівники благодійного фонду «Хесед бешт».  Вони вже багато років займаються просвітницькою роботою серед жінок.

Рак молочних залоз у сучасній медицині вже не вирок. Раніше хірурги рятували життя завдяки видаленню як хворих тканин, так і здорових. Нині намагаються до останнього залишити естетичний вигляд. Та для цього необхідна співпраця лікаря та пацієнта. Для вчасного виявлення змін достатньо один раз на рік прийти на плановий огляд. Та намагатися уникати шкідливих звичок та стресів.

Лише 20 років тому на Хмельниччині за рік виявляли не більше ніж 150 жінок, які вже мали патології молочної залози. За цей час статистика значно збільшилась. За відповідний період вже налічується майже півтисячі жінок. Хвороба підступна, але виліковна.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Як у Хмельницькому працевлаштовують атовців?

За майже п’ять років війни на сході Україна отримала тисячі сучасних героїв. Частина з них ...