У Полонській ОТГ відкрили сучасний консультативно-діагностичний центр

У Полонській ОТГ відкрили сучасний  консультативно-діагностичний центр.

Відкрили центр наприкінці листопада. Всередині  –  просторе приміщення, пристосоване і до людей із особливими потребами. У кабінетах нові меблі та обладнання, що дозволяє робити точні обстеження.  До прикладу, у кабінеті офтальмології ще не все обладнання встигли протестувати – чекають на технічний супровід.

Ще одне вартісне придбання до послуг пацієнтів – це сучасний  апарат УЗД. Вартує він понад мільйон гривень та дозволяє робити точні діагнози. Тому приїздять на обстеження навіть люди із Шепетівки  –  послуги кабінету безкоштовні. За день тут роблять дослідження  30 особам.

Працює у центрі  і кардіолог.. Загалом, кажуть у центрі, тут працюють досвідчені спеціалісти, проблем із кадрами у закладі немає, каже керівник

На оснащення центру витратили понад 700 тисяч гривень. Долучалися і спонсори, кажуть у громаді.

У Полонській ОТГ створили усі умови для якісного обстеження жителів. Тут випередили реформу вторинної ланки, що стартує з другого кварталу  наступного року та створили комунальне підприємство, що є власністю громади. Центр зареєстрований на сайті електронної системи охорони здоров’я, тож лікарі отримуватимуть заробітну плату, що залежатиме від кількості прийнятих пацієнтів.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Автошляхи Хмельниччини у період снігопадів розчищає спецтехніка

Сильні снігопади викликали  спецтехніку на дороги Хмельниччини. Майже дві сотні робітників цілодобово розчищають сніг та ...