Зустріч волонтерів із студентами

Студентка гуманітарно-педагогічної академії Леся вже не вперше бере участь у благодійних акціях. Вона та її друзі розуміють. наскільки важлива підтримка наших захисників у складний воєнний час.

Наразі наші захисники потребують  не лише технічного оснащення, а й продуктів та засобів маскування. Вже незабаром благодійний фонд «Подих надії нації» знову відправляється на схід.  Волонтери вчергове зібрали вантаж для підтримки наших хлопців.

Окрім тих, хто активно хоче допомогти, за роки війни на сході зросла і кількість тих, хто під виглядом благодійності  наживає статки. Тому волонтери закликають не лише перевіряти реквізити,  а й дізнаватись відгуки про діяльність фондів.

До міжнародного дня волонтера  десятки благодійників Хмельниччини відзначать  його не застіллям, а черговою поїздкою  по бездоріжжю у східні області.  Адже саме там українські  захисники очікують не стільки гостинців, як привітного слова та новин із дому.

About Ексклюзив

Check Also

Featured Video Play Icon

Автошляхи Хмельниччини у період снігопадів розчищає спецтехніка

Сильні снігопади викликали  спецтехніку на дороги Хмельниччини. Майже дві сотні робітників цілодобово розчищають сніг та ...