Хмельничани побутовими умовами задоволені, та містом своїм не гордяться

Понеділок, 10 квітня 2017, 17:32
Хмельничани побутовими умовами задоволені, та містом своїм не гордяться. Міський голова нині представив рейтинг обласних центрів. У щорічному звіті, створеному на основі соціологічного опитування, Хмельницький розділив четверте місце із Маріуполем та Івано-Франківськом. Фактично позиція нашого обласного центру за рік не змінилася. Втім, за кількома показниками рейтинг впав, за іншими – зріс.
Презентували рейтинг обласних центрів на щорічному круглому столі міських голів минулої п’ятниці. Очільник Хмельницького зізнається: деякі результати стали для нього несподіванкою.
 
Крім того, донизу поповзли індекси з екології, опалення та поліції. Покращилися показники задоволеності містян дитячими садками, спортивними закладами та парками й скверами. Участь у соціологічному опитуванні взяли майже двадцять тисяч респондентів по всій країні. Вони самі визначали оцінку за ту чи іншу послугу, яку отримують від міста. Тому результати досить суперечливі.
Найнижчу позначку заробило наше місто з доступу для людей з інвалідністю. Гірше ніж, у Хмельницькому, вважають, жителі обласного центру, немає ніде. В загальному ж хмельничани побутовими умовами в місті задоволені, та попри це містом своїм не гордяться.
Loading...

Новина дня

У парку Чекмана з’явився велопатруль Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому режимі. Особливо, у місцях відпочинку та масового скупчення людей. Відтак, на літній період у парку у Чекмана з’явиться велопатруль. Згодом додасться ще один - піший. Не залишається без нагляду і міський пляж. У сезон купання тут працюватиме пляжний патруль.

Ексклюзив

На Варті. Запис прямого ефіру від 8 червня
  Гість студії - речник управління поліції у м. Хмельницькому Роман Мартинюк...
09.06.2017 09:28
"Омріяним шляхом"
  
08.06.2017 18:07
Тележурнал “Відродження”. Випуск №63
  У новій формі до нових перемог.
08.06.2017 17:19
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
08.06.2017 09:54