Хмельничани побутовими умовами задоволені, та містом своїм не гордяться

Понеділок, 10 квітня 2017, 17:32
Хмельничани побутовими умовами задоволені, та містом своїм не гордяться. Міський голова нині представив рейтинг обласних центрів. У щорічному звіті, створеному на основі соціологічного опитування, Хмельницький розділив четверте місце із Маріуполем та Івано-Франківськом. Фактично позиція нашого обласного центру за рік не змінилася. Втім, за кількома показниками рейтинг впав, за іншими – зріс.
Презентували рейтинг обласних центрів на щорічному круглому столі міських голів минулої п’ятниці. Очільник Хмельницького зізнається: деякі результати стали для нього несподіванкою.
 
Крім того, донизу поповзли індекси з екології, опалення та поліції. Покращилися показники задоволеності містян дитячими садками, спортивними закладами та парками й скверами. Участь у соціологічному опитуванні взяли майже двадцять тисяч респондентів по всій країні. Вони самі визначали оцінку за ту чи іншу послугу, яку отримують від міста. Тому результати досить суперечливі.
Найнижчу позначку заробило наше місто з доступу для людей з інвалідністю. Гірше ніж, у Хмельницькому, вважають, жителі обласного центру, немає ніде. В загальному ж хмельничани побутовими умовами в місті задоволені, та попри це містом своїм не гордяться.
Loading...

Новина дня

В честь загиблого прикордонника у Новій Ушиці назвали вулицю Перейменували на честь героя АТО. В Новій Ушиці на честь загиблого прикордонника перейменували вулицю, на якій і мешкав Олександр Дзюбелюк. Ворожий снаряд в 2014 році забрав його життя. Аби вшанувати пам'ять побратима, до населеного пункту приїхали прикордонники та керівництво національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького.

Ексклюзив

На Варті. Запис прямого ефіру від 27 квітня
  Гості студії: Вікторія Дзяна - волонтер, голова БО "Хмельницький обласний...
28.04.2017 09:53
Момент Істини. Ефір від 25 квітня
  Гість студії - Костянтин Пархоменко - організатор фестивалю "Форпост"...
27.04.2017 13:28
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
27.04.2017 12:37
Про здоров'я. Запис прямого ефіру від 24 квітня
  Гість студії - Олександр Мирний - головний епідеміолог області...
27.04.2017 11:48