Хмельничани найбільш охочі до армійської служби за контрактом в Україні

Середа, 12 квітня 2017, 17:43
Хмельничани найбільш охочі до армійської служби за контрактом в Україні. Бажаючих взяти до рук зброю не бракує – підписують договори як з військовими частинами в області, так і за її межами. Військові комісари кажуть – ажіотаж пов*язаний, із обіцяним привабливим грошовим забезпеченням, та й патріотизму нашим хлопцям та дівчатам не бракує.
На Хмельниччині найбільше охочих служити за контрактом у війську. Лише за перший квартал цього року передбачений у військових комісаріатах план виконали на 102 відсотки. Їдуть служити подоляни не лише у частини області. Найчастіше беруть до рук зброю у військових формуваннях Івано-Франківської, Закарпатської, Волинської регіонів.
 
Тривають збори резервістів Хмельниччини. Протягом 30 діб армійці поновлюють знання військової справи. Це і теоретичне навчання, і практичні заняття. Адже в умовах збройного протистояння важливо не втратити отриманий армійцями бойовий досвід на Донбасі. Військові резервісти під час зборів отримують грошове забезпечення від двох з половиною, до трьох тисяч шестиста гривень.
123 юнаки котрі вже одягли військову форму, відправилися до навчальних центрів в рамках весняного призову. Всього ж з Хмельниччини з першого квітня до двадцять четвертого травня планують відправити до війська 645 чоловіків. З них у лавах збройних сил служитимуть 418, решта у підрозділах Нацгвардії та державної служби транспрорту.
Loading...

Новина дня

У парку Чекмана з’явився велопатруль Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому режимі. Особливо, у місцях відпочинку та масового скупчення людей. Відтак, на літній період у парку у Чекмана з’явиться велопатруль. Згодом додасться ще один - піший. Не залишається без нагляду і міський пляж. У сезон купання тут працюватиме пляжний патруль.

Ексклюзив

На Варті. Запис прямого ефіру від 8 червня
  Гість студії - речник управління поліції у м. Хмельницькому Роман Мартинюк...
09.06.2017 09:28
"Омріяним шляхом"
  
08.06.2017 18:07
Тележурнал “Відродження”. Випуск №63
  У новій формі до нових перемог.
08.06.2017 17:19
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
08.06.2017 09:54