Хмельничани найбільш охочі до армійської служби за контрактом в Україні

Середа, 12 квітня 2017, 17:43
Хмельничани найбільш охочі до армійської служби за контрактом в Україні. Бажаючих взяти до рук зброю не бракує – підписують договори як з військовими частинами в області, так і за її межами. Військові комісари кажуть – ажіотаж пов*язаний, із обіцяним привабливим грошовим забезпеченням, та й патріотизму нашим хлопцям та дівчатам не бракує.
На Хмельниччині найбільше охочих служити за контрактом у війську. Лише за перший квартал цього року передбачений у військових комісаріатах план виконали на 102 відсотки. Їдуть служити подоляни не лише у частини області. Найчастіше беруть до рук зброю у військових формуваннях Івано-Франківської, Закарпатської, Волинської регіонів.
 
Тривають збори резервістів Хмельниччини. Протягом 30 діб армійці поновлюють знання військової справи. Це і теоретичне навчання, і практичні заняття. Адже в умовах збройного протистояння важливо не втратити отриманий армійцями бойовий досвід на Донбасі. Військові резервісти під час зборів отримують грошове забезпечення від двох з половиною, до трьох тисяч шестиста гривень.
123 юнаки котрі вже одягли військову форму, відправилися до навчальних центрів в рамках весняного призову. Всього ж з Хмельниччини з першого квітня до двадцять четвертого травня планують відправити до війська 645 чоловіків. З них у лавах збройних сил служитимуть 418, решта у підрозділах Нацгвардії та державної служби транспрорту.
Loading...

Новина дня

В честь загиблого прикордонника у Новій Ушиці назвали вулицю Перейменували на честь героя АТО. В Новій Ушиці на честь загиблого прикордонника перейменували вулицю, на якій і мешкав Олександр Дзюбелюк. Ворожий снаряд в 2014 році забрав його життя. Аби вшанувати пам'ять побратима, до населеного пункту приїхали прикордонники та керівництво національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького.

Ексклюзив

На Варті. Запис прямого ефіру від 27 квітня
  Гості студії: Вікторія Дзяна - волонтер, голова БО "Хмельницький обласний...
28.04.2017 09:53
Момент Істини. Ефір від 25 квітня
  Гість студії - Костянтин Пархоменко - організатор фестивалю "Форпост"...
27.04.2017 13:28
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
27.04.2017 12:37
Про здоров'я. Запис прямого ефіру від 24 квітня
  Гість студії - Олександр Мирний - головний епідеміолог області...
27.04.2017 11:48