Тихо, мирно і спокійно: аби свята вдалися, правопорядок в краї охоронятиме 700 правоохоронців

П'ятниця, 14 квітня 2017, 18:09
Тихо, мирно і спокійно: аби Паска вдалася, правопорядок в краї охоронятиме 700 правоохоронців. Незважаючи на те, що під час свят криміногенна ситуація знижується, таку кількість поліцейських виведуть на вулиці сіл, селищ та міст Хмельниччини до Великодня. Традиційно вони нестимуть службу поблизу культових споруд. Слідкуватимуть за тим, аби вірянам святкувалося без пригод.
Цьогоріч поліцейських не переводили на посилений варіант несення служби. На свята вивели понад 700 правоохоронців. Кажуть, цього вистачить для того, аби Великодень минув спокійно.
Під час свят криміногенна ситуація в краї зазвичай знижується. Причина перша – на вулицях чергує чимало поліцейських. Друга – основна маса людей перебуває в культових спорудах. Там, максимальним правопорушенням, може бути хіба що дріб’язок, пов’язаний із надмірним споживанням алкоголю окремих індивідуумів.
Тих, хто поводить себе некультурно, поліцейські, кажуть, з натовпу намагаються «прибрати». В особливих випадках навіть складають адмінпротоколи.
Правоохоронці додають, зазвичай такі випадки фіксують в обласному центрі та великих містах. В селах Паска зазвичай проходить спокійно. Кажуть, щиро сподіваються, що цьогоріч так буде скрізь. Уповають на свідомість громадян і просять їх не переходити межі дозволеного.
Loading...

Новина дня

У Хмельницькому підбили підсумки форуму економічного розвитку Півмільйона гривень - саме стільки коштував форум економічного розвитку Хмельницького, який відбувся у квітні. Представники влади, підприємці та бізнесмени обговорювали під час заходу стратегію розвитку міста. Амбіції були величезні – 10 інвестиційних проектів, 3 дискусійні панелі та більше 5-ти сотень учасників.

Ексклюзив

Авторська програма Ганни Лернатович “В полі зору”
  Старокостянтинів у сміттєвому колапсі. ...
26.05.2017 18:13
Програма “Свят коло”
  Співають та танцюють юні таланти Віньковецького району.
26.05.2017 18:09
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
24.05.2017 13:36
Програма "Досить"
  Гості студії: народний депутат України, член політради політичної партії "УКРОП" Віталій Купрій; керівник Хмельницької ...
24.05.2017 11:37