Тихо, мирно і спокійно: аби свята вдалися, правопорядок в краї охоронятиме 700 правоохоронців

П'ятниця, 14 квітня 2017, 18:09
Тихо, мирно і спокійно: аби Паска вдалася, правопорядок в краї охоронятиме 700 правоохоронців. Незважаючи на те, що під час свят криміногенна ситуація знижується, таку кількість поліцейських виведуть на вулиці сіл, селищ та міст Хмельниччини до Великодня. Традиційно вони нестимуть службу поблизу культових споруд. Слідкуватимуть за тим, аби вірянам святкувалося без пригод.
Цьогоріч поліцейських не переводили на посилений варіант несення служби. На свята вивели понад 700 правоохоронців. Кажуть, цього вистачить для того, аби Великодень минув спокійно.
Під час свят криміногенна ситуація в краї зазвичай знижується. Причина перша – на вулицях чергує чимало поліцейських. Друга – основна маса людей перебуває в культових спорудах. Там, максимальним правопорушенням, може бути хіба що дріб’язок, пов’язаний із надмірним споживанням алкоголю окремих індивідуумів.
Тих, хто поводить себе некультурно, поліцейські, кажуть, з натовпу намагаються «прибрати». В особливих випадках навіть складають адмінпротоколи.
Правоохоронці додають, зазвичай такі випадки фіксують в обласному центрі та великих містах. В селах Паска зазвичай проходить спокійно. Кажуть, щиро сподіваються, що цьогоріч так буде скрізь. Уповають на свідомість громадян і просять їх не переходити межі дозволеного.
Loading...

Новина дня

20 мільйонів на ремонт доріг З приходом тепла якість доріг міста хмельницького покращиться. Про це на брифінгу журналістам заявив міський голова. На поточний ремонт та усунення ямковості з міського бюджету виділено близько двадцяти мільйонів гривень. Окрім латання ям, деякі вулиці та провулки обласного центру зазнають капітального оновлення дорожнього полотна.

Ексклюзив

Програма "Спортцентр"
  Авторська програма Богдана Любиченка "Спортцентр". Випуск від 24-го квітня...
25.04.2017 13:19
Підсумковий випуск новин від 23 квітня
  Ледь не спалив власну дитину, у Хмельницькому презентували Європу та в краї відк...
25.04.2017 12:27
Тележурнал ”Поруч один одного”. Випуск 55
  
24.04.2017 11:50
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
24.04.2017 10:51