Сімейні пари запрошують “підвищити кваліфікацію” і навчитись гармонійно розвивати свої стосунки

Вівторок, 18 квітня 2017, 14:32
Благодійний фонд «Карітас» продовжує курс лекцій «Ліцензія на шлюб».

Уже зовсім скоро, 20 квітня, у Хмельницькому стартує наступна частина проекту від Соціальної ініціативи «Хтось Не Зробить!» - курс «Ліцензія на шлюб. Підвищення кваліфікації». Організатори розповідають, що навчатимуться пари гармонійно розвивати свої стосунки у сім'ї.

«Навіть сімейні пари з великим «стажем» не застраховані від труднощів та непорозумінь. Стосунки в сім'ї – це те, над чим працювати потрібно постійно. Неможливо відразу все вирішити і жити собі разом без турбот аж до смерті. Адже життя постійно нас випробовує, - зауважує координатор проекту «Щаслива сім’я» соціальної ініціативи УГКЦ «Хтось не зробить», Ольга Нагорна.

«Ліцензія на шлюб. Підвищення кваліфікації» буде корисним як для молодих сімей, так і для сімей «зі стажем». Курс складатиметься з 6 зустрічей, на які запрошені кваліфіковані та цікаві спікери. Для участі необхідно зареєструватись тут до 20 квітня. Організатори обіцяють кваліфікований і практикуючих спеціалістів.

“Усі чекали продовження. Учасники минулорічного курсу питали, коли нарешті це станеться. Тренери будуть нові. Перша тема - вступна, ми коротко пригадає те, що у нас вже було, застосуємо арт-терпію, пізнаємо одне одного психологічно. На другому занятті вже працюватимуть запрошені інші спікери”, - додає Ольга Нагорна.

Дати зустрічей: 20, 27 квітня, 4, 11, 18, 24 травня. Початок о 18:30. Курс проходитиме за адресою вул. Подільська, 124, в приміщенні Центру розвитку «Простір».

Сайт новин "Є"

Loading...

Новина дня

У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улюбленої трути радянських спецслужб там загинуло 96 тварин. Усі вони перебували у власності одного із місцевих господарств, котре займається розведенням племінної худоби. Його директор певен, зловмисники зазіхали на усе стадо, а це – 500 тварин, знищити яких завадив лише випадок.

Ексклюзив

Момент Істини. Запис прямого ефіру від 18 травня
Гість студії - директор Департаменту освіти і науки Хмельницької...
23.05.2017 14:46
Момент Істини
Гість студії - лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок
23.05.2017 14:44
Авторська програма Богдана Любиченка "Спортцентр"
  Випуск від 22 травня
23.05.2017 11:55
Про здоров'я. Ефір від 22 травня
  Гостя студії - Ольга Фіохіна - лікар-офтальмолог
23.05.2017 09:55