Сімейні пари запрошують “підвищити кваліфікацію” і навчитись гармонійно розвивати свої стосунки

Вівторок, 18 квітня 2017, 14:32
Благодійний фонд «Карітас» продовжує курс лекцій «Ліцензія на шлюб».

Уже зовсім скоро, 20 квітня, у Хмельницькому стартує наступна частина проекту від Соціальної ініціативи «Хтось Не Зробить!» - курс «Ліцензія на шлюб. Підвищення кваліфікації». Організатори розповідають, що навчатимуться пари гармонійно розвивати свої стосунки у сім'ї.

«Навіть сімейні пари з великим «стажем» не застраховані від труднощів та непорозумінь. Стосунки в сім'ї – це те, над чим працювати потрібно постійно. Неможливо відразу все вирішити і жити собі разом без турбот аж до смерті. Адже життя постійно нас випробовує, - зауважує координатор проекту «Щаслива сім’я» соціальної ініціативи УГКЦ «Хтось не зробить», Ольга Нагорна.

«Ліцензія на шлюб. Підвищення кваліфікації» буде корисним як для молодих сімей, так і для сімей «зі стажем». Курс складатиметься з 6 зустрічей, на які запрошені кваліфіковані та цікаві спікери. Для участі необхідно зареєструватись тут до 20 квітня. Організатори обіцяють кваліфікований і практикуючих спеціалістів.

“Усі чекали продовження. Учасники минулорічного курсу питали, коли нарешті це станеться. Тренери будуть нові. Перша тема - вступна, ми коротко пригадає те, що у нас вже було, застосуємо арт-терпію, пізнаємо одне одного психологічно. На другому занятті вже працюватимуть запрошені інші спікери”, - додає Ольга Нагорна.

Дати зустрічей: 20, 27 квітня, 4, 11, 18, 24 травня. Початок о 18:30. Курс проходитиме за адресою вул. Подільська, 124, в приміщенні Центру розвитку «Простір».

Сайт новин "Є"

Loading...

Новина дня

У парку Чекмана з’явився велопатруль Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому режимі. Особливо, у місцях відпочинку та масового скупчення людей. Відтак, на літній період у парку у Чекмана з’явиться велопатруль. Згодом додасться ще один - піший. Не залишається без нагляду і міський пляж. У сезон купання тут працюватиме пляжний патруль.

Ексклюзив

На Варті. Запис прямого ефіру від 8 червня
  Гість студії - речник управління поліції у м. Хмельницькому Роман Мартинюк...
09.06.2017 09:28
"Омріяним шляхом"
  
08.06.2017 18:07
Тележурнал “Відродження”. Випуск №63
  У новій формі до нових перемог.
08.06.2017 17:19
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
08.06.2017 09:54