Сімейні пари запрошують “підвищити кваліфікацію” і навчитись гармонійно розвивати свої стосунки

Вівторок, 18 квітня 2017, 14:32
Благодійний фонд «Карітас» продовжує курс лекцій «Ліцензія на шлюб».

Уже зовсім скоро, 20 квітня, у Хмельницькому стартує наступна частина проекту від Соціальної ініціативи «Хтось Не Зробить!» - курс «Ліцензія на шлюб. Підвищення кваліфікації». Організатори розповідають, що навчатимуться пари гармонійно розвивати свої стосунки у сім'ї.

«Навіть сімейні пари з великим «стажем» не застраховані від труднощів та непорозумінь. Стосунки в сім'ї – це те, над чим працювати потрібно постійно. Неможливо відразу все вирішити і жити собі разом без турбот аж до смерті. Адже життя постійно нас випробовує, - зауважує координатор проекту «Щаслива сім’я» соціальної ініціативи УГКЦ «Хтось не зробить», Ольга Нагорна.

«Ліцензія на шлюб. Підвищення кваліфікації» буде корисним як для молодих сімей, так і для сімей «зі стажем». Курс складатиметься з 6 зустрічей, на які запрошені кваліфіковані та цікаві спікери. Для участі необхідно зареєструватись тут до 20 квітня. Організатори обіцяють кваліфікований і практикуючих спеціалістів.

“Усі чекали продовження. Учасники минулорічного курсу питали, коли нарешті це станеться. Тренери будуть нові. Перша тема - вступна, ми коротко пригадає те, що у нас вже було, застосуємо арт-терпію, пізнаємо одне одного психологічно. На другому занятті вже працюватимуть запрошені інші спікери”, - додає Ольга Нагорна.

Дати зустрічей: 20, 27 квітня, 4, 11, 18, 24 травня. Початок о 18:30. Курс проходитиме за адресою вул. Подільська, 124, в приміщенні Центру розвитку «Простір».

Сайт новин "Є"

Loading...

Новина дня

«Доступні ліки» доступні й хмельничанам З першого січня в Україні почалася медична реформа. Нововведення торкнулися майже кожного елемента галузі. Вже незабаром пацієнт може обрати собі лікаря. На думку урядовців, це дасть можливість зменшити корупційні прояви та покращити якість послуг, адже зарплатня спеціаліста буде залежати від кількості пацієнтів. Ще однією новинкою є урядова програма «Доступні ліки».

Ексклюзив

Тележурнал ”Поруч один одного”. Випуск 55
  
24.04.2017 11:50
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
24.04.2017 10:51
Програма “Свят коло”
  Великодні дзвони.
24.04.2017 09:58
Авторська програма Ганни Лернатович ”Дорогою спасіння”
  Великдень - єднання неба і землі...
21.04.2017 18:19