Триденні змагання велосипедистів із чотирьох областей

П'ятниця, 21 квітня 2017, 16:58
У Хмельницькому 21 квітня розпочалися триденні змагання на двоколісних. Цьогоріч до нашого міста також завітають велосипедисти із Рівного, Вінниці та Тернополя. Усіх учасників розподілять на три вікові групи. Змагання відбудуться на місцевому аеропорті. Перед самим початком змагань наші спортсмени влаштували показові заїзди на велосипедах.
У Хмельницькому стартував весняний велочемпіонат на шосе. Близько ста хлопців та дівчат візьмуть участь у ньому. Усі учасники будуть поділені на три вікові категорії, наймолодшим спортсменам щойно виповнилось тринадцять.
Третій рік поспіль у Хмельницькому проходить чемпіонат міста, на якому збираються велосипедисти із різних областей України. Лише у здоровій конкуренції можна випробувати свої сили у змаганнях, переконана тренер. Цьогоріч до нас завітають учасники із трьох сусідніх областей.
Переможниця багатьох змагань у велоспорті Ірина Лазурко приймати участі у заїзді не буде, оскільки нещодавно травмувала коліно. Каже, таке із нею вперше, та лікарі заборонили на деякий час тренування. Сьогодні прийшла підтримати своїх.
Спортсмени налаштовані на перемогу, задля цього вони тренуються кожного дня. І готові показати гарний результат та претендують на перші місця.
Підтримати дітей прийшло чимало батьків. До прикладу, мати Богдана задоволена його зайняття спортом, хоча часом і обурюється пропусками школи. Але намагається не заважати, а навпаки - підтримати захоплення сина.
Судитиме змагання будуть понад десятеро прискіпливих арбітрів, які для переможців вже підготували медалі, дипломи та призи.
Loading...

Новина дня

У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улюбленої трути радянських спецслужб там загинуло 96 тварин. Усі вони перебували у власності одного із місцевих господарств, котре займається розведенням племінної худоби. Його директор певен, зловмисники зазіхали на усе стадо, а це – 500 тварин, знищити яких завадив лише випадок.

Останні новини

14:46
Момент Істини. Запис прямого ефіру від 18 травня    Гість студії - директор Департаменту освіти і науки Хмельницької... 
14:44
Момент Істини    Гість студії - лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок 
14:40
Підсумки тижня - Ніч у Меджибізькому замку-музеї «Історії кохання Білої Лебідь», «Штетл Меджибіж», «Палац Сеня... 
18:29
У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улю... 
18:15
Підготовча робота до сесії Підготовча робота. Депутати готуються до сесії обласної ради. Сформувати порядок денний та визначитис... 
13:36
У Хмельницькому знов шукають школярку Хмельничанка пішла з дому ще 18 травня і досі не повернулася. ... 
12:39
Під час пожежі на Хмельниччині постраждав 9-річний хлопчик Горіла допоміжна споруда.... 
11:46
На День Героїв біля кінотеатру Шевченка виступатиме відомий рок-гурт 23 травня у Хмельницьк... 

Ексклюзив

Момент Істини. Запис прямого ефіру від 18 травня
Гість студії - директор Департаменту освіти і науки Хмельницької...
23.05.2017 14:46
Момент Істини
Гість студії - лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок
23.05.2017 14:44
Авторська програма Богдана Любиченка "Спортцентр"
  Випуск від 22 травня
23.05.2017 11:55
Про здоров'я. Ефір від 22 травня
  Гостя студії - Ольга Фіохіна - лікар-офтальмолог
23.05.2017 09:55