Правоохоронці шукають кадри: на Хмельниччині оголошено черговий набір в поліцію

П'ятниця, 12 травня 2017, 17:48
Старт кампанії із відбору нових колег відбувся 10 травня. Протягом 9 днів бажаючі можуть заповнити он-лайн відповідні анкети, подати документи до головного управління Нацполіції і… позмагатися за посаду.
Поліцейські шукають поліцейських. В обласному управлінні оголосили новий конкурс з відбору кандидатів на службу в органах.
Аби потрапити на роботу в поліцію, перше, що треба – це анкету заповнити – також в он-лайн режимі. Встигнути слід до 19-ого квітня. Подавати заявки можна одразу на кілька посад. Для цього, правда, на відміну від конкурсу минулого, доведеться надати і кілька пакетів документів, і кілька разів пройти усі етапи відбору.
За прогнозами Нацполіції, конкурсний відбір має закінчитись наприкінці червня. Ті, кому пощастить, вже у липні відправляться на оплачуване навчання.
До речі, в поліції зарплати обіцяють хороші. Особливо тим, хто захоче служити в «Богдані».
Незважаючи на те, що зарплата вища, вимоги до кандидатів на посаду у спецпідрозділ від інших практично не відрізняються – замість загального кросу у кілометр, охочим служити в «Богдані» доведеться здолати три. Решта етапів конкурсу вони проходитимуть на загальних підставах. Із їхніми умовами та термінами правоохоронці рекомендують знайомитися на офіційному сайті. Й ласкаво просять до своїх лав усіх, хто готовий служити та захищати.
Loading...

Новина дня

На Хмельниччині зіткнулись пасажирський та вантажний потяги, є постраждалі Вранці 27 травня у Кам’янці-Подільському на залізничній станції Нігин «Південно-Західної залізниці» зіткнулися два поїзди. З рейок зійшов локомотив і перший вагон пасажирського потяга. При цьому перекинувся локомотив і два вагони, навантажені щебенем. Всього в пасажирському поїзді знаходилась 541 людина, в тому числі - багато дітей, які їхали на екскурсію до Кам'янця-Подільського.

Ексклюзив

Авторська програма Ганни Лернатович “В полі зору”
  Старокостянтинів у сміттєвому колапсі. ...
26.05.2017 18:13
Програма “Свят коло”
  Співають та танцюють юні таланти Віньковецького району.
26.05.2017 18:09
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
24.05.2017 13:36
Програма "Досить"
  Гості студії: народний депутат України, член політради політичної партії "УКРОП" Віталій Купрій; керівник Хмельницької ...
24.05.2017 11:37