Алкоголю вночі у Хмельницькому не бути: міський голова підтримує попередників в питанні заборони торгівлі спиртним після 22-ої

Понеділок, 15 травня 2017, 19:06
Алкоголю вночі у Хмельницькому не бути: міський голова підтримує попередників в питанні заборони торгівлі спиртним після 22-ої. Про це він заявив під час сьогоднішнього брифінгу. За словам Олександра Симчишина, після рекомендацій антимонопольного комітету щодо скасування рішення про заборону нічної торгівлі депутатами попереднього скликання, дане питання ще раз розглянуть на сесії як того вимагає процедура. Утім, навряд чи антимонопольний підтримають. Бо, чинне рішення попередників вважають правильним.
Регіональне відділення Антимонопольного радить скасувати часові обмеження на продаж «міцних» напоїв. Мотивують це тим, що прийняте ще депутатами минулого скликання рішення щодо заборони торгівлі спиртним після 22-ої неприпустиме, бо суперечить чинному законодавству, в якому чорним по білому написано – місцева влада не може одноосібно визначати місця, в яких продаж алкоголю обмежується чи забороняється. Міський голова рекомендацію антимонопольного обіцяє винести на розгляд чергової сесії. Каже, певен, незважаючи на закиди контролюючого органу, продажу алкоголю вночі депутати все одно не дозволять. Не приховує, і сам голосуватиме за раніше прийняте обмеження.
Мер каже, влада може й повинна слідкувати за відпуском оковитої. Адже, на жаль, у місті не гребують продавати із-під поли – і вночі, і дітям. Аби проконтролювати даний процес й поставити на місце порушників-торговців в Хмельницькому навіть створили робочу групу. Її завдання – навести лад з нічною торгівлею та нічними розважальними закладами. Найпроблемніші мер, каже, знає.
Наразі у робочій групі працюють усі необхідні структури – поліція, держпродспоживслужба, відповідні підрозділи міськвиконкому. Результатів їх діяльності поки не видно, каже мер, бо мало працюють– лише 2 тижні. Хоча, переконаний, вони не забаряться.
Loading...

Новина дня

На Хмельниччині зіткнулись пасажирський та вантажний потяги, є постраждалі Вранці 27 травня у Кам’янці-Подільському на залізничній станції Нігин «Південно-Західної залізниці» зіткнулися два поїзди. З рейок зійшов локомотив і перший вагон пасажирського потяга. При цьому перекинувся локомотив і два вагони, навантажені щебенем. Всього в пасажирському поїзді знаходилась 541 людина, в тому числі - багато дітей, які їхали на екскурсію до Кам'янця-Подільського.

Ексклюзив

Авторська програма Ганни Лернатович “В полі зору”
  Старокостянтинів у сміттєвому колапсі. ...
26.05.2017 18:13
Програма “Свят коло”
  Співають та танцюють юні таланти Віньковецького району.
26.05.2017 18:09
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
24.05.2017 13:36
Програма "Досить"
  Гості студії: народний депутат України, член політради політичної партії "УКРОП" Віталій Купрій; керівник Хмельницької ...
24.05.2017 11:37