У Хмельницькому з’явились поліцейські-детективи: область стала учасником чергового експерименту з реформування правоохоронної системи

Вівторок, 16 травня 2017, 16:08
У Хмельницькому з’явились поліцейські-детективи: область стала учасником чергового експерименту з реформування правоохоронної системи. Суть його полягає у спрощенні роботи слідчих. Відтепер вони працюватимуть без вказівок. Для цього їх об’єднали із кримінальною поліцією. Її працівники відтепер – також в лавах слідчих.
Хмельниччина – одна із семи областей, котра вчергове стала учасником поліцейського експерименту. З 10 квітня року поточно до 30 березня 2018-го замість слідчих тут працюватимуть детективи.
Експеримент проводять від сьогодні – на базі Хмельницького відділу поліції. Там уже працює 3 підрозділи, котрі формували за важкістю злочинів. Перший займатиметься важкими, другий – середніми, третій, відповідно, - легкими. Головний поліціянт краю каже, розподіл поліцейських у кожен підрозділ проводили відповідно до знань та досвіду.
Микола Семенишин додає, завдяки такому переформатуванню – із слідчих у детективи, якість роботи поліцейських покращиться. А це і є – головна мета реформування правоохоронної системи.
 
Loading...

Новина дня

У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улюбленої трути радянських спецслужб там загинуло 96 тварин. Усі вони перебували у власності одного із місцевих господарств, котре займається розведенням племінної худоби. Його директор певен, зловмисники зазіхали на усе стадо, а це – 500 тварин, знищити яких завадив лише випадок.

Ексклюзив

Момент Істини. Запис прямого ефіру від 18 травня
Гість студії - директор Департаменту освіти і науки Хмельницької...
23.05.2017 14:46
Момент Істини
Гість студії - лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок
23.05.2017 14:44
Авторська програма Богдана Любиченка "Спортцентр"
  Випуск від 22 травня
23.05.2017 11:55
Про здоров'я. Ефір від 22 травня
  Гостя студії - Ольга Фіохіна - лікар-офтальмолог
23.05.2017 09:55