У Хмельницькому з’явились поліцейські-детективи: область стала учасником чергового експерименту з реформування правоохоронної системи

Вівторок, 16 травня 2017, 16:08
У Хмельницькому з’явились поліцейські-детективи: область стала учасником чергового експерименту з реформування правоохоронної системи. Суть його полягає у спрощенні роботи слідчих. Відтепер вони працюватимуть без вказівок. Для цього їх об’єднали із кримінальною поліцією. Її працівники відтепер – також в лавах слідчих.
Хмельниччина – одна із семи областей, котра вчергове стала учасником поліцейського експерименту. З 10 квітня року поточно до 30 березня 2018-го замість слідчих тут працюватимуть детективи.
Експеримент проводять від сьогодні – на базі Хмельницького відділу поліції. Там уже працює 3 підрозділи, котрі формували за важкістю злочинів. Перший займатиметься важкими, другий – середніми, третій, відповідно, - легкими. Головний поліціянт краю каже, розподіл поліцейських у кожен підрозділ проводили відповідно до знань та досвіду.
Микола Семенишин додає, завдяки такому переформатуванню – із слідчих у детективи, якість роботи поліцейських покращиться. А це і є – головна мета реформування правоохоронної системи.
 
Loading...

Новина дня

У парку Чекмана з’явився велопатруль Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому режимі. Особливо, у місцях відпочинку та масового скупчення людей. Відтак, на літній період у парку у Чекмана з’явиться велопатруль. Згодом додасться ще один - піший. Не залишається без нагляду і міський пляж. У сезон купання тут працюватиме пляжний патруль.

Ексклюзив

На Варті. Запис прямого ефіру від 8 червня
  Гість студії - речник управління поліції у м. Хмельницькому Роман Мартинюк...
09.06.2017 09:28
"Омріяним шляхом"
  
08.06.2017 18:07
Тележурнал “Відродження”. Випуск №63
  У новій формі до нових перемог.
08.06.2017 17:19
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
08.06.2017 09:54