Псевдополіцейського, який ошукав мешканців Хмельницької та Вінницької областей, можуть ув’язнити на три роки

Четвер, 18 травня 2017, 10:48
Тільки в Дунаєвецькому районі чоловік обдурив трьох жінок.

У секторі комунікації обласної поліції повідомили, що 35-річний зловмисник діяв за стандартною шахрайською схемою: телефонував до потерпілих і повідомляв, що їхні близькі родичі скоїли те чи інше правопорушення, а за звільнення від кримінальної відповідальності вимагав доволі значні суми в гривнях та іноземній валюті.

Там також зазначили, що підозрюваний – уродженець міста Бар Вінницької області, але останнім часом проживає в Одесі. Раніше до кримінальної відповідальності не притягувався, проте зараз кримінальні провадження по вчинених ним шахрайствах перебувають на розгляді у декількох районних судах Хмельницької області, а також у Ладижинському міському суді Вінницької області.

У поліції повідомили, що тільки в Дунаєвецькому районі шахрай ошукав трьох жінок. Щоправда, вчиненню третього шахрайства завадив свідомий таксист.

«Першою жертвою зловмисника в районі стала 43-річна жителька села Заставля. Близько пів на четверту ночі шахрай зателефонував до потерпілої і видав себе за її сина та повідомив, що його затримали поліцейські за вчинення серйозної ДТП. Переконавшись, що жінка сприйняла цю інформацію як правдиву, він нібито передав слухавку правоохоронцю, а сам, змінивши голос, сказав, що за звільнення сина потрібно заплатити. Схвильована жінка погодилась та через півгодини вже передала 13 тисяч гривень та 500 доларів США таксисту, який приїхав на замовлення зловмисника.

За аналогічною схемою цей самий шахрай ошукав ще й 77-річну пенсіонерку з Дунаєвець, яка втратила 7 тисяч гривень. А от у третьому випадку вчиненню шахрайства завадив свідомий таксист. Коли серед ночі він отримав від 41-річної жительки райцентру тисячу доларів США, а замовник наказав везти гроші в місто Бар Вінницької області, чоловік зрозумів, що це ошуканство, і поїхав прямо у відділ поліції та повернув потерпілій усі гроші» – йдеться у повідомленні.

Наразі правоохоронці продовжують встановлювати усі епізоди злочинної діяльності шахрая. І найбільша відповідальність, яка йому може загрожувати згідно ч. 2 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України – позбавлення волі на строк до трьох років.

Сайт новин "Є"

Loading...

Новина дня

У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улюбленої трути радянських спецслужб там загинуло 96 тварин. Усі вони перебували у власності одного із місцевих господарств, котре займається розведенням племінної худоби. Його директор певен, зловмисники зазіхали на усе стадо, а це – 500 тварин, знищити яких завадив лише випадок.

Ексклюзив

Момент Істини. Запис прямого ефіру від 18 травня
Гість студії - директор Департаменту освіти і науки Хмельницької...
23.05.2017 14:46
Момент Істини
Гість студії - лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок
23.05.2017 14:44
Авторська програма Богдана Любиченка "Спортцентр"
  Випуск від 22 травня
23.05.2017 11:55
Про здоров'я. Ефір від 22 травня
  Гостя студії - Ольга Фіохіна - лікар-офтальмолог
23.05.2017 09:55