Підприємці, профспілки та влада уклали угоду

Понеділок, 03 квітня 2017, 17:14
3 квітня у стінах облдержадміністрації була підписана територіальна угода між представниками влади, профспілок та підприємцями. Вона дасть можливість усім рівноправно контролювати вважливі процеси для суспільства. Цьогоріч кількість зобов’язань та домовленостей зменшилася до 234 пунктів. Усі вони будуть працювати на розвиток Хмельницької області та гарантують соціально-економічне зростання.
Угода між владою, підприємцями та профспілками дасть можливість чітко врегулювати соціально-економічні та трудові відносини між роботодавцями і працівниками.
Цьогоріч кількість пунктів угоди зменшилась на 234. Це говорить про уточнення ключових питань. Учасники планують виконати кілька важливих положень, зокрема – збільшити кількість робочих місць у області.
 
Також планується підняття заробітної плати на 20 відсотків. Отже, середній показник по області складе шість тисяч гривень. А вже у 2018 році, якщо показники залишаться незмінними, платня зросте до семи тисяч гривень.
Та голова об’єднаної організації роботодавців більш скептично реагує на підвищення заробітної плати. Каже, для підприємств дуже важко в часи постійного підвищення тарифів на електроенергію та закупівельні матеріали для виробництва продукції підтримувати конкурентоспроможність і заробіток.
Територіальна угода гарантує стабільність щодо питань взаємодії трьох сторін. Адже жодна із них нездатні вирішувати складні питання самостійно. Отже, доведеться домовлятися, аби в кінцевому результаті Хмельницька область економічно розвивалася.
Loading...

Новина дня

20 мільйонів на ремонт доріг З приходом тепла якість доріг міста хмельницького покращиться. Про це на брифінгу журналістам заявив міський голова. На поточний ремонт та усунення ямковості з міського бюджету виділено близько двадцяти мільйонів гривень. Окрім латання ям, деякі вулиці та провулки обласного центру зазнають капітального оновлення дорожнього полотна.

Останні новини

12:29
Відгомін Чорнобиля: 31 рік по тому 26-го квітня 1986-го року світ сколихнула жахлива трагедія. На Чорнобильській АЕС стався в... 
11:36
Безпечне "Євробачення" контролюватимуть кінологи з Хмельниччини Митні кінологи з Хмельницьког... 
10:47
У хмельницькому ЦНАПі прийматимуть за іншим графіком Графік прийому громадян дещо змінився. ... 
09:59
Хмельницькі патрульні шукають свідків ДТП, що сталася на перехресті Старокостянтинівського шосе і Прибузької  
15:42
20 мільйонів на ремонт доріг З приходом тепла якість доріг міста хмельницького покращиться. Про це на брифінгу журналістам заяви... 
18:04
«Доступні ліки» доступні й хмельничанам З першого січня в Україні почалася медична реформа. Нововведення торкнулися... 
14:36
День поля з компанією "КЕРНЕЛ" - Спецрепортаж  
13:43
Хмельничан запрошують взяти участь у франківському Півмарафоні-2017 У програмі - забіги на різ... 

Ексклюзив

Програма "Спортцентр"
  Авторська програма Богдана Любиченка "Спортцентр". Випуск від 24-го квітня...
25.04.2017 13:19
Підсумковий випуск новин від 23 квітня
  Ледь не спалив власну дитину, у Хмельницькому презентували Європу та в краї відк...
25.04.2017 12:27
Тележурнал ”Поруч один одного”. Випуск 55
  
24.04.2017 11:50
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
24.04.2017 10:51