Підприємці, профспілки та влада уклали угоду

Понеділок, 03 квітня 2017, 17:14
3 квітня у стінах облдержадміністрації була підписана територіальна угода між представниками влади, профспілок та підприємцями. Вона дасть можливість усім рівноправно контролювати вважливі процеси для суспільства. Цьогоріч кількість зобов’язань та домовленостей зменшилася до 234 пунктів. Усі вони будуть працювати на розвиток Хмельницької області та гарантують соціально-економічне зростання.
Угода між владою, підприємцями та профспілками дасть можливість чітко врегулювати соціально-економічні та трудові відносини між роботодавцями і працівниками.
Цьогоріч кількість пунктів угоди зменшилась на 234. Це говорить про уточнення ключових питань. Учасники планують виконати кілька важливих положень, зокрема – збільшити кількість робочих місць у області.
 
Також планується підняття заробітної плати на 20 відсотків. Отже, середній показник по області складе шість тисяч гривень. А вже у 2018 році, якщо показники залишаться незмінними, платня зросте до семи тисяч гривень.
Та голова об’єднаної організації роботодавців більш скептично реагує на підвищення заробітної плати. Каже, для підприємств дуже важко в часи постійного підвищення тарифів на електроенергію та закупівельні матеріали для виробництва продукції підтримувати конкурентоспроможність і заробіток.
Територіальна угода гарантує стабільність щодо питань взаємодії трьох сторін. Адже жодна із них нездатні вирішувати складні питання самостійно. Отже, доведеться домовлятися, аби в кінцевому результаті Хмельницька область економічно розвивалася.
Loading...

Новина дня

У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улюбленої трути радянських спецслужб там загинуло 96 тварин. Усі вони перебували у власності одного із місцевих господарств, котре займається розведенням племінної худоби. Його директор певен, зловмисники зазіхали на усе стадо, а це – 500 тварин, знищити яких завадив лише випадок.

Останні новини

18:29
У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улю... 
18:15
Підготовча робота до сесії Підготовча робота. Депутати готуються до сесії обласної ради. Сформувати порядок денний та визначитис... 
17:24
Створення посібника для майбутніх лідерів До Хмельницького національного університету завітали представники студен... 
13:36
У Хмельницькому знов шукають школярку Хмельничанка пішла з дому ще 18 травня і досі не повернулася. ... 
12:39
Під час пожежі на Хмельниччині постраждав 9-річний хлопчик Горіла допоміжна споруда.... 
11:46
На День Героїв біля кінотеатру Шевченка виступатиме відомий рок-гурт 23 травня у Хмельницьк... 
10:48
Дворовий футбол 20 травня 2017 року Хмельницький обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" провів фізкультурно–оздор... 
09:59
Хмельницькі регбісти повторили минулорічне досягнення Завершився чемпіонат України з регбі-7.... 

Ексклюзив

Тележурнал ”Поруч один одного” Випуск 59
  Випуск 59
19.05.2017 18:41
Програма “Свят коло”
  Співає Віньковецький край. Частина 2.
19.05.2017 18:09
Досить. Ефір від 17 травня
  Гість студії - директор Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів ХМР Олександр Чор...
18.05.2017 09:59
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
17.05.2017 10:51