Підприємці, профспілки та влада уклали угоду

Понеділок, 03 квітня 2017, 17:14
3 квітня у стінах облдержадміністрації була підписана територіальна угода між представниками влади, профспілок та підприємцями. Вона дасть можливість усім рівноправно контролювати вважливі процеси для суспільства. Цьогоріч кількість зобов’язань та домовленостей зменшилася до 234 пунктів. Усі вони будуть працювати на розвиток Хмельницької області та гарантують соціально-економічне зростання.
Угода між владою, підприємцями та профспілками дасть можливість чітко врегулювати соціально-економічні та трудові відносини між роботодавцями і працівниками.
Цьогоріч кількість пунктів угоди зменшилась на 234. Це говорить про уточнення ключових питань. Учасники планують виконати кілька важливих положень, зокрема – збільшити кількість робочих місць у області.
 
Також планується підняття заробітної плати на 20 відсотків. Отже, середній показник по області складе шість тисяч гривень. А вже у 2018 році, якщо показники залишаться незмінними, платня зросте до семи тисяч гривень.
Та голова об’єднаної організації роботодавців більш скептично реагує на підвищення заробітної плати. Каже, для підприємств дуже важко в часи постійного підвищення тарифів на електроенергію та закупівельні матеріали для виробництва продукції підтримувати конкурентоспроможність і заробіток.
Територіальна угода гарантує стабільність щодо питань взаємодії трьох сторін. Адже жодна із них нездатні вирішувати складні питання самостійно. Отже, доведеться домовлятися, аби в кінцевому результаті Хмельницька область економічно розвивалася.
Loading...

Новина дня

У парку Чекмана з’явився велопатруль Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому режимі. Особливо, у місцях відпочинку та масового скупчення людей. Відтак, на літній період у парку у Чекмана з’явиться велопатруль. Згодом додасться ще один - піший. Не залишається без нагляду і міський пляж. У сезон купання тут працюватиме пляжний патруль.

Останні новини

14:15
На Хмельниччині 9-річний велосипедист втратив рівновагу і потрапив під “ЗІЛ” Хлопчик... 
12:58
У Шепетівці податківці припинили незаконну діяльність з продажу дизельного пального  
12:12
На Хмельниччині поліцейські затримали кримінальний дует, на рахунку якого близько 30 крадіжок та розбійний напад  
11:29
Голову Летичівської райради засудили за правопорушення, пов’язане з корупцією Чино... 
10:27
Хмельничанам покажуть виставку фотографій надзвичайних тваринок Презентує світлини відомий зе... 
14:50
У парку Чекмана з’явився велопатруль Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому ... 
12:53
«Веселі старти» у спортивно - оздоровчому таборі «Олімп» 07 червня 2017 року обласний центр фізичного ... 
11:54
«Афера на мільйони»: прокурор звинуватила захисників базарниці в затягуванні процесу  

Ексклюзив

На Варті. Запис прямого ефіру від 8 червня
  Гість студії - речник управління поліції у м. Хмельницькому Роман Мартинюк...
09.06.2017 09:28
"Омріяним шляхом"
  
08.06.2017 18:07
Тележурнал “Відродження”. Випуск №63
  У новій формі до нових перемог.
08.06.2017 17:19
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
08.06.2017 09:54