Семінар для працівників Феміди

Вівторок, 04 квітня 2017, 17:09
Працівники апаратів судів Хмельницького вчилися ставати найдосвідченішими помічниками та найталановитішими прес-секретарями. На Хмельниччині провели семінар для працівників Феміди.
Майже сотня працівників судів Хмельниччини знову сіли за парту. Вони взяли участь одразу в двох навчальних семінарах. Якщо 73 з них вправлялися в написанні судових рішень, то 25 вчилися ставати гарними прес-секретарями й налагоджувати діалог суду й громади.
Семінари зініціювали прес-служба судової влади України спільно з Чернівецьким регіональним відділенням Національної школи суддів України, ГО «Вектор прав людини» при підтримці Фонду ім. Фрідріха Еберта.
 
Одні вчилися правильно лаконічно та чітко писати судові рішення, шукали істину в дебатах, заглядалися на практику Європейського суду з прав людини.
У цей же час інші, прес-секретарі судів, чи то навчалися, чи грали в ігри? Вони виводили формулу найкращого прес-екретаря. Ставали на місце місцевих журналістів, й приміряли на себе роль судді – спікера.
Своїми знаннями та баченням того, як саме через прес-секретарів зробити суд якомога ближчим до потреб людини ділилася ГО «Вектор прав людини».
Минулого року Рада суддів України, Прес-центр судової влади провели подібні семінари для п’яти регіонів України, в поточному – планують залучити сім областей.
Примітно, що ще три роки тому, коли Рада суддів України створила Прес-центр судової влади та розробила комунікаційну стратегію, ініціатором та організатором такої роботи був Анатолій Марцинкевич, в недалекому минулому секретар Ради суддів України, а нині очільник Апеляційного суду області.
По закінченню обох семінарів його учасникам вручили відповідні сертифікати.
Loading...

Новина дня

У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улюбленої трути радянських спецслужб там загинуло 96 тварин. Усі вони перебували у власності одного із місцевих господарств, котре займається розведенням племінної худоби. Його директор певен, зловмисники зазіхали на усе стадо, а це – 500 тварин, знищити яких завадив лише випадок.

Останні новини

18:29
У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улю... 
18:15
Підготовча робота до сесії Підготовча робота. Депутати готуються до сесії обласної ради. Сформувати порядок денний та визначитис... 
17:24
Створення посібника для майбутніх лідерів До Хмельницького національного університету завітали представники студен... 
13:36
У Хмельницькому знов шукають школярку Хмельничанка пішла з дому ще 18 травня і досі не повернулася. ... 
12:39
Під час пожежі на Хмельниччині постраждав 9-річний хлопчик Горіла допоміжна споруда.... 
11:46
На День Героїв біля кінотеатру Шевченка виступатиме відомий рок-гурт 23 травня у Хмельницьк... 
10:48
Дворовий футбол 20 травня 2017 року Хмельницький обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" провів фізкультурно–оздор... 
09:59
Хмельницькі регбісти повторили минулорічне досягнення Завершився чемпіонат України з регбі-7.... 

Ексклюзив

Тележурнал ”Поруч один одного” Випуск 59
  Випуск 59
19.05.2017 18:41
Програма “Свят коло”
  Співає Віньковецький край. Частина 2.
19.05.2017 18:09
Досить. Ефір від 17 травня
  Гість студії - директор Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів ХМР Олександр Чор...
18.05.2017 09:59
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
17.05.2017 10:51