Семінар для працівників Феміди

Вівторок, 04 квітня 2017, 17:09
Працівники апаратів судів Хмельницького вчилися ставати найдосвідченішими помічниками та найталановитішими прес-секретарями. На Хмельниччині провели семінар для працівників Феміди.
Майже сотня працівників судів Хмельниччини знову сіли за парту. Вони взяли участь одразу в двох навчальних семінарах. Якщо 73 з них вправлялися в написанні судових рішень, то 25 вчилися ставати гарними прес-секретарями й налагоджувати діалог суду й громади.
Семінари зініціювали прес-служба судової влади України спільно з Чернівецьким регіональним відділенням Національної школи суддів України, ГО «Вектор прав людини» при підтримці Фонду ім. Фрідріха Еберта.
 
Одні вчилися правильно лаконічно та чітко писати судові рішення, шукали істину в дебатах, заглядалися на практику Європейського суду з прав людини.
У цей же час інші, прес-секретарі судів, чи то навчалися, чи грали в ігри? Вони виводили формулу найкращого прес-екретаря. Ставали на місце місцевих журналістів, й приміряли на себе роль судді – спікера.
Своїми знаннями та баченням того, як саме через прес-секретарів зробити суд якомога ближчим до потреб людини ділилася ГО «Вектор прав людини».
Минулого року Рада суддів України, Прес-центр судової влади провели подібні семінари для п’яти регіонів України, в поточному – планують залучити сім областей.
Примітно, що ще три роки тому, коли Рада суддів України створила Прес-центр судової влади та розробила комунікаційну стратегію, ініціатором та організатором такої роботи був Анатолій Марцинкевич, в недалекому минулому секретар Ради суддів України, а нині очільник Апеляційного суду області.
По закінченню обох семінарів його учасникам вручили відповідні сертифікати.
Loading...

Новина дня

У парку Чекмана з’явився велопатруль Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому режимі. Особливо, у місцях відпочинку та масового скупчення людей. Відтак, на літній період у парку у Чекмана з’явиться велопатруль. Згодом додасться ще один - піший. Не залишається без нагляду і міський пляж. У сезон купання тут працюватиме пляжний патруль.

Останні новини

14:15
На Хмельниччині 9-річний велосипедист втратив рівновагу і потрапив під “ЗІЛ” Хлопчик... 
12:58
У Шепетівці податківці припинили незаконну діяльність з продажу дизельного пального  
12:12
На Хмельниччині поліцейські затримали кримінальний дует, на рахунку якого близько 30 крадіжок та розбійний напад  
11:29
Голову Летичівської райради засудили за правопорушення, пов’язане з корупцією Чино... 
10:27
Хмельничанам покажуть виставку фотографій надзвичайних тваринок Презентує світлини відомий зе... 
14:50
У парку Чекмана з’явився велопатруль Авто-, вело- та піші патрулі. У теплу пору патрульні міста працюють у посиленому ... 
12:53
«Веселі старти» у спортивно - оздоровчому таборі «Олімп» 07 червня 2017 року обласний центр фізичного ... 
11:54
«Афера на мільйони»: прокурор звинуватила захисників базарниці в затягуванні процесу  

Ексклюзив

На Варті. Запис прямого ефіру від 8 червня
  Гість студії - речник управління поліції у м. Хмельницькому Роман Мартинюк...
09.06.2017 09:28
"Омріяним шляхом"
  
08.06.2017 18:07
Тележурнал “Відродження”. Випуск №63
  У новій формі до нових перемог.
08.06.2017 17:19
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
08.06.2017 09:54