Семінар для працівників Феміди

Вівторок, 04 квітня 2017, 17:09
Працівники апаратів судів Хмельницького вчилися ставати найдосвідченішими помічниками та найталановитішими прес-секретарями. На Хмельниччині провели семінар для працівників Феміди.
Майже сотня працівників судів Хмельниччини знову сіли за парту. Вони взяли участь одразу в двох навчальних семінарах. Якщо 73 з них вправлялися в написанні судових рішень, то 25 вчилися ставати гарними прес-секретарями й налагоджувати діалог суду й громади.
Семінари зініціювали прес-служба судової влади України спільно з Чернівецьким регіональним відділенням Національної школи суддів України, ГО «Вектор прав людини» при підтримці Фонду ім. Фрідріха Еберта.
 
Одні вчилися правильно лаконічно та чітко писати судові рішення, шукали істину в дебатах, заглядалися на практику Європейського суду з прав людини.
У цей же час інші, прес-секретарі судів, чи то навчалися, чи грали в ігри? Вони виводили формулу найкращого прес-екретаря. Ставали на місце місцевих журналістів, й приміряли на себе роль судді – спікера.
Своїми знаннями та баченням того, як саме через прес-секретарів зробити суд якомога ближчим до потреб людини ділилася ГО «Вектор прав людини».
Минулого року Рада суддів України, Прес-центр судової влади провели подібні семінари для п’яти регіонів України, в поточному – планують залучити сім областей.
Примітно, що ще три роки тому, коли Рада суддів України створила Прес-центр судової влади та розробила комунікаційну стратегію, ініціатором та організатором такої роботи був Анатолій Марцинкевич, в недалекому минулому секретар Ради суддів України, а нині очільник Апеляційного суду області.
По закінченню обох семінарів його учасникам вручили відповідні сертифікати.
Loading...

Новина дня

20 мільйонів на ремонт доріг З приходом тепла якість доріг міста хмельницького покращиться. Про це на брифінгу журналістам заявив міський голова. На поточний ремонт та усунення ямковості з міського бюджету виділено близько двадцяти мільйонів гривень. Окрім латання ям, деякі вулиці та провулки обласного центру зазнають капітального оновлення дорожнього полотна.

Останні новини

12:29
Відгомін Чорнобиля: 31 рік по тому 26-го квітня 1986-го року світ сколихнула жахлива трагедія. На Чорнобильській АЕС стався в... 
11:36
Безпечне "Євробачення" контролюватимуть кінологи з Хмельниччини Митні кінологи з Хмельницьког... 
10:47
У хмельницькому ЦНАПі прийматимуть за іншим графіком Графік прийому громадян дещо змінився. ... 
09:59
Хмельницькі патрульні шукають свідків ДТП, що сталася на перехресті Старокостянтинівського шосе і Прибузької  
15:42
20 мільйонів на ремонт доріг З приходом тепла якість доріг міста хмельницького покращиться. Про це на брифінгу журналістам заяви... 
18:04
«Доступні ліки» доступні й хмельничанам З першого січня в Україні почалася медична реформа. Нововведення торкнулися... 
14:36
День поля з компанією "КЕРНЕЛ" - Спецрепортаж  
13:43
Хмельничан запрошують взяти участь у франківському Півмарафоні-2017 У програмі - забіги на різ... 

Ексклюзив

Програма "Спортцентр"
  Авторська програма Богдана Любиченка "Спортцентр". Випуск від 24-го квітня...
25.04.2017 13:19
Підсумковий випуск новин від 23 квітня
  Ледь не спалив власну дитину, у Хмельницькому презентували Європу та в краї відк...
25.04.2017 12:27
Тележурнал ”Поруч один одного”. Випуск 55
  
24.04.2017 11:50
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
24.04.2017 10:51