У Хмельницькому стартувала акція-виклик «У кожної дитини має бути родина»

Середа, 05 квітня 2017, 16:03
«Щастя дитини у ваших руках». У Хмельницькому розпочалася акція-виклик «У кожної дитини має бути родина». У області нараховується понад 20 спеціалізованих закладів різного типу. 92 відсотки дітей мають свої домівки, та через складну ситуацію перебувають у школах-інтернатах. Кожен не байдужий може долучитися до естафети - виготовити паперову долоньку та переказати кошти для благодійного фонду «Милосердя».
У місті стартували акція, яка допоможе зібрати кошти для дітей-сиріт та родинам, які потрапили у складну життєву ситуацію. Аби долучитися до естафети потрібно вирізати паперову долоньку і повісити на деревце біля «Дитячого світу». Також учасник може допомогти, перерахувавши кошти для благодійного фонду «Милосердя».
У Хмельницькій області нараховується близько 20 інтернатів. Понад 90 відсотків дітей, які перебувають на утриманні держави – діти кризових сімей. Їхні батьки не змогли впоратися із важкими життєвими обставинами. На думку пані Тетяни, дітей не потрібно забирати з родини, а вчасно допомогти вирватися із прірви.
У соціальних мережах організатори акції вже розпочали свій виклик-challange «У кожної дитини має бути родина». І естафету вже передали представникам влади – меру та голові облдержадмінстрації.
Loading...

Новина дня

У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улюбленої трути радянських спецслужб там загинуло 96 тварин. Усі вони перебували у власності одного із місцевих господарств, котре займається розведенням племінної худоби. Його директор певен, зловмисники зазіхали на усе стадо, а це – 500 тварин, знищити яких завадив лише випадок.

Останні новини

18:29
У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улю... 
18:15
Підготовча робота до сесії Підготовча робота. Депутати готуються до сесії обласної ради. Сформувати порядок денний та визначитис... 
17:24
Створення посібника для майбутніх лідерів До Хмельницького національного університету завітали представники студен... 
13:36
У Хмельницькому знов шукають школярку Хмельничанка пішла з дому ще 18 травня і досі не повернулася. ... 
12:39
Під час пожежі на Хмельниччині постраждав 9-річний хлопчик Горіла допоміжна споруда.... 
11:46
На День Героїв біля кінотеатру Шевченка виступатиме відомий рок-гурт 23 травня у Хмельницьк... 
10:48
Дворовий футбол 20 травня 2017 року Хмельницький обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" провів фізкультурно–оздор... 
09:59
Хмельницькі регбісти повторили минулорічне досягнення Завершився чемпіонат України з регбі-7.... 

Ексклюзив

Тележурнал ”Поруч один одного” Випуск 59
  Випуск 59
19.05.2017 18:41
Програма “Свят коло”
  Співає Віньковецький край. Частина 2.
19.05.2017 18:09
Досить. Ефір від 17 травня
  Гість студії - директор Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів ХМР Олександр Чор...
18.05.2017 09:59
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
17.05.2017 10:51