У Хмельницькому стартував велосезон - 2017

Понеділок, 10 квітня 2017, 16:41
Ровери для прогулянки та двоколісні для екстриму. У Хмельницькому розпочався велосезон – 2017. Офіційний старт відкрили масовим велопробігом. Вулицями міста проїхалися близько двох сотень роверистів.
Ровери для прогулянки – жіночі, чоловічі та дитячі, а також двоколісні для екстриму. Майданчик навпроти кінотеатру Шевченка заполонили велосипедисти. Саме тут, на Проскурівській офіційно стартував велосезон – 2017.
Офіційний старт велосезону відкрили масовим велопробігом. Вулицями міста проїхалися близько двох сотень роверистів. Щоправда, традиційний маршрут цього року дещо змінили. Збиралися велосипедисти навпроти кінотеатру Шевченка, там і стартували, далі проїхалися через Соборну, Кам’янецьку, Зарічанську та повернулися на Проскурівську.
 
Жодної велоподії у місті не пропускає сім’я Рудих. Жартують, усьому виною тато, саме він усіх підсадив на двоколісні.
Тепер у кожного з Рудих – свій ровер. Розповідають, тільки блисне сонце – відразу усі сім’єю на велопрогулянку. Щоправда, кажуть, зима для двоколісного – не завада.
З крісла заступника на двоколісного пересів і Володимир Гончарук. Щоправда, велосезон відкриває не вперше. Минулого року чиновник також брав участь у велопробігу.
На останній сесії міська рада прийняла програму розвитку велоінфраструктури міста. Окрім того, що незабаром у Хмельницькому відбудеться офіційне відкриття першої велодоріжки, документ передбачає будівництво інших, встановлення велопарковок, велостійок та інформаційних стендів. Відтак, сподіваються роверисти, завдяки програмі у Хмельницькому екологічно чистого транспорту побільшає. У свою чергу обіцяють, у травні організують Велодень, Велоніч та, можливо, сімейний велопарад. Якщо ж робити зазор на весь рік – то у планах мандри за місто, у райони та взагалі всією областю.
Loading...

Новина дня

У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улюбленої трути радянських спецслужб там загинуло 96 тварин. Усі вони перебували у власності одного із місцевих господарств, котре займається розведенням племінної худоби. Його директор певен, зловмисники зазіхали на усе стадо, а це – 500 тварин, знищити яких завадив лише випадок.

Останні новини

18:29
У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улю... 
18:15
Підготовча робота до сесії Підготовча робота. Депутати готуються до сесії обласної ради. Сформувати порядок денний та визначитис... 
17:24
Створення посібника для майбутніх лідерів До Хмельницького національного університету завітали представники студен... 
13:36
У Хмельницькому знов шукають школярку Хмельничанка пішла з дому ще 18 травня і досі не повернулася. ... 
12:39
Під час пожежі на Хмельниччині постраждав 9-річний хлопчик Горіла допоміжна споруда.... 
11:46
На День Героїв біля кінотеатру Шевченка виступатиме відомий рок-гурт 23 травня у Хмельницьк... 
10:48
Дворовий футбол 20 травня 2017 року Хмельницький обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" провів фізкультурно–оздор... 
09:59
Хмельницькі регбісти повторили минулорічне досягнення Завершився чемпіонат України з регбі-7.... 

Ексклюзив

Тележурнал ”Поруч один одного” Випуск 59
  Випуск 59
19.05.2017 18:41
Програма “Свят коло”
  Співає Віньковецький край. Частина 2.
19.05.2017 18:09
Досить. Ефір від 17 травня
  Гість студії - директор Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів ХМР Олександр Чор...
18.05.2017 09:59
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
17.05.2017 10:51