Агрохолдинг «Мрія» розпочав посівну кампанію із амбітними планами та технічними новаціями

Понеділок, 10 квітня 2017, 16:54
Агрохолдинг «МРІЯ» розпочав посівну кампанію на Поділлі. Через потепління та сприятливі погодні умови посівна розпочалася раніше запланованих термінів. Цього року фермери розпочинають роботу із новими методами та технічними іноваціями. Кажуть, всі нововведення допоможуть зробити роботу аграріїв легшою та ефективнішою.
Посівну кампанію на Хмельниччині розпочав агрохолдинг «Мрія». На Поділлі фермери обробляють 25 тисяч гектарів землі. Цьогоріч посівну «Мрія» розпочала тижнем раніше і наразі в обробітку у всіх областях компанії понад 85 тис. гектарів ярих та 55 тисяч гектарів озимих культур. Стосовно ярих культур, то аграрії визначили три ключові – це соя, кукурдза та соняшник.
Крім того, у цьому сезоні агрохолдинг працюватиме із відносно новою для себе культурою – цукровим буряком, адже протягом декількох останніх років його у Мрії не вирощували. Сіятимуть буряк на Тернопільщині.
 
Аграрії кажуть, до вирощування цієї культури їх спонукав значний попит на сировину для виробництва цукру в західних областях України. Тож «МРІЯ» вже уклала угоду з ТОВ «Радехівський цукор» на закупівлю їхнього цукрового буряку у 2017 році. Загалом посівна кампанія йде за планом. Велику роль відіграє і нова система планування роботи. Аграрії зазначають, раніше складали план роботи на рік, наразі ж проводять планування щотижнево і корегують свої дії відповідно до інформації про стан полів та посівів.
Крім того, керівництво холдингу має довгострокову програму з відновлення технічного парку. Інвестувати в техніку планують більше 25 мільйонів доларів. Більше того, агрохолдинг «МРІЯ» впровадив інновації у сам процес агровиробництва. Проект «Планшет агронома» передбачає оснащення агрономів «МРІЇ» сучасними гаджетами з метою підвищення ефективності та зручності їх роботи.
Нововведення дозволять аграріям мати постійний доступ до цифрової карти місцевості й полів, працювати за технологічною мапою та вносити результати агрооперацій безпосередньо на полі, робити фотозвіти про стан культур.
Проект «Планшет агронома» розвиватимуть й надалі. Керівники агрохолдингу кажуть, цього року хочуть повністю відійти від паперової звітності щодо робіт в полі. Переконані, комп’ютеризація цього процесу скоротить час доставки інформації та зроблять її більш якісною. І ще одним кроком «МРІЇ» буде планування роботи по масивам.
Агрохолдинг «МРІЯ »продовжує оновлювати свій технічний парк та розвивати технічні новинки у роботі агрономів, адже успішна посівна-2017 – це одне з першочергових завдань, яке ставить перед собою компанія.
Loading...

Новина дня

У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улюбленої трути радянських спецслужб там загинуло 96 тварин. Усі вони перебували у власності одного із місцевих господарств, котре займається розведенням племінної худоби. Його директор певен, зловмисники зазіхали на усе стадо, а це – 500 тварин, знищити яких завадив лише випадок.

Останні новини

18:29
У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улю... 
18:15
Підготовча робота до сесії Підготовча робота. Депутати готуються до сесії обласної ради. Сформувати порядок денний та визначитис... 
17:24
Створення посібника для майбутніх лідерів До Хмельницького національного університету завітали представники студен... 
13:36
У Хмельницькому знов шукають школярку Хмельничанка пішла з дому ще 18 травня і досі не повернулася. ... 
12:39
Під час пожежі на Хмельниччині постраждав 9-річний хлопчик Горіла допоміжна споруда.... 
11:46
На День Героїв біля кінотеатру Шевченка виступатиме відомий рок-гурт 23 травня у Хмельницьк... 
10:48
Дворовий футбол 20 травня 2017 року Хмельницький обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" провів фізкультурно–оздор... 
09:59
Хмельницькі регбісти повторили минулорічне досягнення Завершився чемпіонат України з регбі-7.... 

Ексклюзив

Тележурнал ”Поруч один одного” Випуск 59
  Випуск 59
19.05.2017 18:41
Програма “Свят коло”
  Співає Віньковецький край. Частина 2.
19.05.2017 18:09
Досить. Ефір від 17 травня
  Гість студії - директор Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів ХМР Олександр Чор...
18.05.2017 09:59
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
17.05.2017 10:51