Агрохолдинг «Мрія» розпочав посівну кампанію із амбітними планами та технічними новаціями

Понеділок, 10 квітня 2017, 16:54
Агрохолдинг «МРІЯ» розпочав посівну кампанію на Поділлі. Через потепління та сприятливі погодні умови посівна розпочалася раніше запланованих термінів. Цього року фермери розпочинають роботу із новими методами та технічними іноваціями. Кажуть, всі нововведення допоможуть зробити роботу аграріїв легшою та ефективнішою.
Посівну кампанію на Хмельниччині розпочав агрохолдинг «Мрія». На Поділлі фермери обробляють 25 тисяч гектарів землі. Цьогоріч посівну «Мрія» розпочала тижнем раніше і наразі в обробітку у всіх областях компанії понад 85 тис. гектарів ярих та 55 тисяч гектарів озимих культур. Стосовно ярих культур, то аграрії визначили три ключові – це соя, кукурдза та соняшник.
Крім того, у цьому сезоні агрохолдинг працюватиме із відносно новою для себе культурою – цукровим буряком, адже протягом декількох останніх років його у Мрії не вирощували. Сіятимуть буряк на Тернопільщині.
 
Аграрії кажуть, до вирощування цієї культури їх спонукав значний попит на сировину для виробництва цукру в західних областях України. Тож «МРІЯ» вже уклала угоду з ТОВ «Радехівський цукор» на закупівлю їхнього цукрового буряку у 2017 році. Загалом посівна кампанія йде за планом. Велику роль відіграє і нова система планування роботи. Аграрії зазначають, раніше складали план роботи на рік, наразі ж проводять планування щотижнево і корегують свої дії відповідно до інформації про стан полів та посівів.
Крім того, керівництво холдингу має довгострокову програму з відновлення технічного парку. Інвестувати в техніку планують більше 25 мільйонів доларів. Більше того, агрохолдинг «МРІЯ» впровадив інновації у сам процес агровиробництва. Проект «Планшет агронома» передбачає оснащення агрономів «МРІЇ» сучасними гаджетами з метою підвищення ефективності та зручності їх роботи.
Нововведення дозволять аграріям мати постійний доступ до цифрової карти місцевості й полів, працювати за технологічною мапою та вносити результати агрооперацій безпосередньо на полі, робити фотозвіти про стан культур.
Проект «Планшет агронома» розвиватимуть й надалі. Керівники агрохолдингу кажуть, цього року хочуть повністю відійти від паперової звітності щодо робіт в полі. Переконані, комп’ютеризація цього процесу скоротить час доставки інформації та зроблять її більш якісною. І ще одним кроком «МРІЇ» буде планування роботи по масивам.
Агрохолдинг «МРІЯ »продовжує оновлювати свій технічний парк та розвивати технічні новинки у роботі агрономів, адже успішна посівна-2017 – це одне з першочергових завдань, яке ставить перед собою компанія.
Loading...

Новина дня

20 мільйонів на ремонт доріг З приходом тепла якість доріг міста хмельницького покращиться. Про це на брифінгу журналістам заявив міський голова. На поточний ремонт та усунення ямковості з міського бюджету виділено близько двадцяти мільйонів гривень. Окрім латання ям, деякі вулиці та провулки обласного центру зазнають капітального оновлення дорожнього полотна.

Останні новини

12:29
Відгомін Чорнобиля: 31 рік по тому 26-го квітня 1986-го року світ сколихнула жахлива трагедія. На Чорнобильській АЕС стався в... 
11:36
Безпечне "Євробачення" контролюватимуть кінологи з Хмельниччини Митні кінологи з Хмельницьког... 
10:47
У хмельницькому ЦНАПі прийматимуть за іншим графіком Графік прийому громадян дещо змінився. ... 
09:59
Хмельницькі патрульні шукають свідків ДТП, що сталася на перехресті Старокостянтинівського шосе і Прибузької  
15:42
20 мільйонів на ремонт доріг З приходом тепла якість доріг міста хмельницького покращиться. Про це на брифінгу журналістам заяви... 
18:04
«Доступні ліки» доступні й хмельничанам З першого січня в Україні почалася медична реформа. Нововведення торкнулися... 
14:36
День поля з компанією "КЕРНЕЛ" - Спецрепортаж  
13:43
Хмельничан запрошують взяти участь у франківському Півмарафоні-2017 У програмі - забіги на різ... 

Ексклюзив

Програма "Спортцентр"
  Авторська програма Богдана Любиченка "Спортцентр". Випуск від 24-го квітня...
25.04.2017 13:19
Підсумковий випуск новин від 23 квітня
  Ледь не спалив власну дитину, у Хмельницькому презентували Європу та в краї відк...
25.04.2017 12:27
Тележурнал ”Поруч один одного”. Випуск 55
  
24.04.2017 11:50
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
24.04.2017 10:51