Енергоефективне місто: хмельничанам і не тільки пропонують 1000 євро грантових коштів

Четвер, 13 квітня 2017, 17:03
Енергоефективне місто: хмельничанам і не тільки пропонують 1000 євро. Усе, що треба для їх отримання – написати проект і виграти грант. Кошти Євросоюз дає для того, аби навчити українців економити ресурси. Зважаючи на останні дані, в Україні їх використовують втричі більше, аніж в країнах ЄС. Роблять це – не тому, що багаті, а тому, що – не думаючі. Власне, для того, аби навчити нас рахувати – енергію, тепло, воду і створили проект «Cleen».
3 рік поспіль українців вчать економити. Роблять це за допомогою міжнародного проекту «Cleen», котрий з 2014-го реалізовує Агенція сталого розвитку. Координатори кажуть, спонукають до запровадження якісних та дієвих реформ у сфері енергоефективності, причому не лише владу, а всіх і кожного.
Координатори проекту певні, кожен з нас відповідальний за те – буде Україна споживати ресурсів надмірно, а чи навчиться заощаджувати. Власне, для того, аби спонукати громадян подумати яким саме способом це можна робити, навіть знайшли кошти – 1000 євро. На грант, наданий європейським союзом, уже оголошено конкурс. Отримати його, щоправда, можуть не всі – виключно юридичні особи. У них має бути власний рахунок, бухгалтері і проект. Тематика – наступна.
Координатори додають, на прикладі даного гранту, у «Cleen» хочуть відточити модель, якщо вона буде успішною знайдуть більше – і грантів, і коштів. До речі, їх, взагалі-то, в Україні не бракує. Головне – вміти шукати. Ну, і, звісно, писати проекти. Цьому, кажуть, також хочуть навчити. Буквально за тиждень у Агенції сталого розвитку з даного приводу розпочнуть проводити семінари.
Навчати вибивати гранти спершу будуть держслужбовців – семінар для них відбудеться 19-20 квітня, 24-го чекають громадські організації, а десь у жовтні депутатів.
Loading...

Новина дня

У Хмельницькому підбили підсумки форуму економічного розвитку Півмільйона гривень - саме стільки коштував форум економічного розвитку Хмельницького, який відбувся у квітні. Представники влади, підприємці та бізнесмени обговорювали під час заходу стратегію розвитку міста. Амбіції були величезні – 10 інвестиційних проектів, 3 дискусійні панелі та більше 5-ти сотень учасників.

Останні новини

18:01
У Хмельницькому підбили підсумки форуму економічного розвитку Півмільйона гривень - саме стільк... 
13:33
На шість мільйонів гривень фальсифікату та контрафакту вилучили на Хмельниччині  
12:38
На Хмельниччині з 1 червня обмежать рух вантажівок Про це повідомляють у службі автодоріг області.... 
11:44
Поліцейські на Хмельниччині розкрили за добу жорстокий розбійний напад 17 та 18-річні мо... 
10:48
За хабар "брудні подарунки" зі Львова хотіли прилаштувати у Славуті Три фури відходів зі Льво... 
09:57
На Хмельниччині адміністратору антиукраїнських груп у соцмережі «ВКонтакте» присудили 3 роки тюрми  
17:32
Знаменитий київський велотрек знову приймає спортсменів Київ сьогодні - лідер серед українських міст ... 
14:47
Квитанції із боргами за газ. Звідки зайві гроші у рахунках подолян? Квитанції за газ із боргами.... 

Ексклюзив

Авторська програма Ганни Лернатович “В полі зору”
  Старокостянтинів у сміттєвому колапсі. ...
26.05.2017 18:13
Програма “Свят коло”
  Співають та танцюють юні таланти Віньковецького району.
26.05.2017 18:09
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
24.05.2017 13:36
Програма "Досить"
  Гості студії: народний депутат України, член політради політичної партії "УКРОП" Віталій Купрій; керівник Хмельницької ...
24.05.2017 11:37