Енергоефективне місто: хмельничанам і не тільки пропонують 1000 євро грантових коштів

Четвер, 13 квітня 2017, 17:03
Енергоефективне місто: хмельничанам і не тільки пропонують 1000 євро. Усе, що треба для їх отримання – написати проект і виграти грант. Кошти Євросоюз дає для того, аби навчити українців економити ресурси. Зважаючи на останні дані, в Україні їх використовують втричі більше, аніж в країнах ЄС. Роблять це – не тому, що багаті, а тому, що – не думаючі. Власне, для того, аби навчити нас рахувати – енергію, тепло, воду і створили проект «Cleen».
3 рік поспіль українців вчать економити. Роблять це за допомогою міжнародного проекту «Cleen», котрий з 2014-го реалізовує Агенція сталого розвитку. Координатори кажуть, спонукають до запровадження якісних та дієвих реформ у сфері енергоефективності, причому не лише владу, а всіх і кожного.
Координатори проекту певні, кожен з нас відповідальний за те – буде Україна споживати ресурсів надмірно, а чи навчиться заощаджувати. Власне, для того, аби спонукати громадян подумати яким саме способом це можна робити, навіть знайшли кошти – 1000 євро. На грант, наданий європейським союзом, уже оголошено конкурс. Отримати його, щоправда, можуть не всі – виключно юридичні особи. У них має бути власний рахунок, бухгалтері і проект. Тематика – наступна.
Координатори додають, на прикладі даного гранту, у «Cleen» хочуть відточити модель, якщо вона буде успішною знайдуть більше – і грантів, і коштів. До речі, їх, взагалі-то, в Україні не бракує. Головне – вміти шукати. Ну, і, звісно, писати проекти. Цьому, кажуть, також хочуть навчити. Буквально за тиждень у Агенції сталого розвитку з даного приводу розпочнуть проводити семінари.
Навчати вибивати гранти спершу будуть держслужбовців – семінар для них відбудеться 19-20 квітня, 24-го чекають громадські організації, а десь у жовтні депутатів.
Loading...

Новина дня

20 мільйонів на ремонт доріг З приходом тепла якість доріг міста хмельницького покращиться. Про це на брифінгу журналістам заявив міський голова. На поточний ремонт та усунення ямковості з міського бюджету виділено близько двадцяти мільйонів гривень. Окрім латання ям, деякі вулиці та провулки обласного центру зазнають капітального оновлення дорожнього полотна.

Останні новини

12:29
Відгомін Чорнобиля: 31 рік по тому 26-го квітня 1986-го року світ сколихнула жахлива трагедія. На Чорнобильській АЕС стався в... 
11:36
Безпечне "Євробачення" контролюватимуть кінологи з Хмельниччини Митні кінологи з Хмельницьког... 
10:47
У хмельницькому ЦНАПі прийматимуть за іншим графіком Графік прийому громадян дещо змінився. ... 
09:59
Хмельницькі патрульні шукають свідків ДТП, що сталася на перехресті Старокостянтинівського шосе і Прибузької  
15:42
20 мільйонів на ремонт доріг З приходом тепла якість доріг міста хмельницького покращиться. Про це на брифінгу журналістам заяви... 
18:04
«Доступні ліки» доступні й хмельничанам З першого січня в Україні почалася медична реформа. Нововведення торкнулися... 
14:36
День поля з компанією "КЕРНЕЛ" - Спецрепортаж  
13:43
Хмельничан запрошують взяти участь у франківському Півмарафоні-2017 У програмі - забіги на різ... 

Ексклюзив

Програма "Спортцентр"
  Авторська програма Богдана Любиченка "Спортцентр". Випуск від 24-го квітня...
25.04.2017 13:19
Підсумковий випуск новин від 23 квітня
  Ледь не спалив власну дитину, у Хмельницькому презентували Європу та в краї відк...
25.04.2017 12:27
Тележурнал ”Поруч один одного”. Випуск 55
  
24.04.2017 11:50
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
24.04.2017 10:51