«Будуймо Європу в Україні» - Представництво ЄС у Хмельницькому

П'ятниця, 21 квітня 2017, 14:47
«Будуймо Європу в Україні». Під такою назвою у Хмельницькому триває інформаційно-просвітницька кампанія Представництва Європейського Союзу. Так намагаються пояснити українцям важливість Угоди про асоціацію між нашою державою та ЄС й поширювати європейські цінності. У рамках кампанії у Хмельницькому місцевих бізнесовців вчили експортувати до західних країн.
Оригінальна ідея або креативне рішення – без цих складових навіть робити кроки до експорту в Європу сенсу немає. І, як би банально це не звучало, свою роботу треба любити й пишатися нею. У роботі із європейцями значення має не тільки сам товар і його ціна.
Торгуючи із Європою слід пам’ятати – там купують не товари, а ідеї, які стоять за цими продуктами. Тож радять створювати оригінальні концепти для, здавалося б, буденних речей.
А тим, у кого питання щодо експорту залишаються, радять пройти спеціальні курси. Навіть виходити з дому не потрібно – їх просто знайти в інтернеті.
Такі онлайн-навчання і очні тренінги стали можливими завдяки Представництву ЄС. Вони організували цикл інформаційно-просвітницьких заходів у всіх обласних центрах нашої країни, аби розповісти українцям про Європу більше.
Loading...

Новина дня

У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улюбленої трути радянських спецслужб там загинуло 96 тварин. Усі вони перебували у власності одного із місцевих господарств, котре займається розведенням племінної худоби. Його директор певен, зловмисники зазіхали на усе стадо, а це – 500 тварин, знищити яких завадив лише випадок.

Останні новини

14:46
Момент Істини. Запис прямого ефіру від 18 травня    Гість студії - директор Департаменту освіти і науки Хмельницької... 
14:44
Момент Істини    Гість студії - лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок 
14:40
Підсумки тижня - Ніч у Меджибізькому замку-музеї «Історії кохання Білої Лебідь», «Штетл Меджибіж», «Палац Сеня... 
18:29
У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улю... 
18:15
Підготовча робота до сесії Підготовча робота. Депутати готуються до сесії обласної ради. Сформувати порядок денний та визначитис... 
13:36
У Хмельницькому знов шукають школярку Хмельничанка пішла з дому ще 18 травня і досі не повернулася. ... 
12:39
Під час пожежі на Хмельниччині постраждав 9-річний хлопчик Горіла допоміжна споруда.... 
11:46
На День Героїв біля кінотеатру Шевченка виступатиме відомий рок-гурт 23 травня у Хмельницьк... 

Ексклюзив

Момент Істини. Запис прямого ефіру від 18 травня
Гість студії - директор Департаменту освіти і науки Хмельницької...
23.05.2017 14:46
Момент Істини
Гість студії - лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок
23.05.2017 14:44
Авторська програма Богдана Любиченка "Спортцентр"
  Випуск від 22 травня
23.05.2017 11:55
Про здоров'я. Ефір від 22 травня
  Гостя студії - Ольга Фіохіна - лікар-офтальмолог
23.05.2017 09:55