День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відзначили у Хмельницькому

Середа, 10 травня 2017, 10:51
Свято зі сльозами на очах. 9 травня Україна відзначає день Перемоги. Усе далі й далі відходять грізні роки Великої Вітчизняної війни. Та щороку ми згадуємо тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для нашого майбутнього. Цього дня відбулись відзначення дня Перемоги і у Хмельницькому.
У Хмельницькому відзначили день Перемоги. Традиційно цього дня відбулося покладання квітів біля Вічного вогню. До меморіалу прийшли ветерани, керівники міста, військові, студенти та школярі.
До вічного вогню люди прийшли з квітами. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто поліг заради нашого майбутнього. Прийшов покласти квіти і ветеран Зельман Єлєвіц. Він один з небагатьох, нині живих ветеранів, який пройшов війну від початку і до кінця. Зельман Абрамович визволяв Москву, пройшов Курську дугу, брав участь у визволенні Варшави та в боях у Берліні. За цей час отримав два поранення. Ветеран згадує, коли дізнався про завершення війни – ніби народився заново.
 
Прийшли вшанувати пам’ять полеглих ветеранів і діти війни. Щасливим їхнє дитинство назвати важко. Адже в той час, коли вони мали би бавитись та радіти життю – змушені були голодувати, ховатись від обстрілів та намагатись вижити. Коли почалась війна Степану Лук’яновичу було 5 років. Каже, тоді не зовсім розумів, що відбувається. На війні Степан Лкунович втратив батька. Тому сьогодні, усім хлопцям, які зараз боронять нашу державу на сході бажає обов’язково повернутись додому, аби не було більше «дітей війни».
Вшанувати ветеранів Другої Світової війни прийшли і ветерани Афганістану.
Ветерани Другої світової кажуть, сьогодні відзначення дня Перемоги вже не таке радісне. Війна на сході країни – зовсім не те, що хотіли б бачити сьогодні ветерани, які воювали за наш мир та спокій.
Loading...

Новина дня

У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улюбленої трути радянських спецслужб там загинуло 96 тварин. Усі вони перебували у власності одного із місцевих господарств, котре займається розведенням племінної худоби. Його директор певен, зловмисники зазіхали на усе стадо, а це – 500 тварин, знищити яких завадив лише випадок.

Останні новини

14:46
Момент Істини. Запис прямого ефіру від 18 травня    Гість студії - директор Департаменту освіти і науки Хмельницької... 
14:44
Момент Істини    Гість студії - лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок 
14:40
Підсумки тижня - Ніч у Меджибізькому замку-музеї «Історії кохання Білої Лебідь», «Штетл Меджибіж», «Палац Сеня... 
18:29
У Віньківцях потруїли корів цианідом Масове вбивство: у Віньківцях потруїли корів цианідом. Станом на 18 травня від улю... 
18:15
Підготовча робота до сесії Підготовча робота. Депутати готуються до сесії обласної ради. Сформувати порядок денний та визначитис... 
13:36
У Хмельницькому знов шукають школярку Хмельничанка пішла з дому ще 18 травня і досі не повернулася. ... 
12:39
Під час пожежі на Хмельниччині постраждав 9-річний хлопчик Горіла допоміжна споруда.... 
11:46
На День Героїв біля кінотеатру Шевченка виступатиме відомий рок-гурт 23 травня у Хмельницьк... 

Ексклюзив

Момент Істини. Запис прямого ефіру від 18 травня
Гість студії - директор Департаменту освіти і науки Хмельницької...
23.05.2017 14:46
Момент Істини
Гість студії - лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок
23.05.2017 14:44
Авторська програма Богдана Любиченка "Спортцентр"
  Випуск від 22 травня
23.05.2017 11:55
Про здоров'я. Ефір від 22 травня
  Гостя студії - Ольга Фіохіна - лікар-офтальмолог
23.05.2017 09:55