Скульптури, фото й маски. Душу Хмельницького презентували у музеї історії міста

П'ятниця, 12 травня 2017, 17:02
Скульптури, фото й маски. Душу Хмельницького презентували у музеї історії міста. Виставка з передбачуваною назвою «Місто» фактично складається з двох частин: світлин із будівлями старого Проскурова й скульптурами частини його автентичного населення – єврейських містян. Мета цього симбіотичного проекту – зберегти історичну й культурну спадщину обласного центру.
Ці двері мали б бути на смітнику, а опинилися у музеї. Власне, на звалищі їх знайшли і залучили до експозиції, аби показати, як хмельничани цінують власне минуле.
Для цього у місті на будинках, котрі мають історичне чи культурне значення встановили QR-коди, котрі вже з понеділка мають запрацювати на повну силу. Завдяки цим позначкам вже вдалося попередити руйнування однієї із цікавих будівель Хмельницького.

Понад три десятки світлин, котрі виставили у музеї, - роботи місцевих фотохудожників Олени Лаптєвої та Сергія Аніськова. Вони не створювалися спеціально для виставки.
Співпрацювали фотохудожники із відомими хмельницькими істориками й краєзнавцями – все для того, аби зберегти Хмельницький для наступних поколінь.
Місто – це не лише його будинки і вулиці. Це – люди, які його населяють, які щодня створюють у ньому неповторну атмосферу. Через це фотовиставку чудово доповнюють скульптури із пап’є-маше Олександра Шведа.
Все, як у житті… все, як у Хмельницькому. Експозицію «Місто» можна побачити у музеї історії обласного центру.
Loading...

Новина дня

На Хмельниччині зіткнулись пасажирський та вантажний потяги, є постраждалі Вранці 27 травня у Кам’янці-Подільському на залізничній станції Нігин «Південно-Західної залізниці» зіткнулися два поїзди. З рейок зійшов локомотив і перший вагон пасажирського потяга. При цьому перекинувся локомотив і два вагони, навантажені щебенем. Всього в пасажирському поїзді знаходилась 541 людина, в тому числі - багато дітей, які їхали на екскурсію до Кам'янця-Подільського.

Останні новини

17:43
Перший хмельницький «Rock&Buh» Перший, та не комом… У Хмельницькому відгудів дводенний «Rock&Buh». Для тих, хто на дійство не потр... 
17:37
«Моя сім'я - моя країна» Традиційно до міжнародного дня захисту дітей за ініціативи та повного сприяння народного депутата України Се... 
14:53
Чемпіонат області з баскетболу серед дітей Хмельницький, Шепетівка та Полонне. В обласному центрі відбувся Чемпіон... 
13:54
На Хмельниччині зіткнулись пасажирський та вантажний потяги, є постраждалі Вранці 27 т... 
12:58
Поліція Хмельниччини відтепер їздитиме ще й на японських кросоверах і українських ланосах  
11:58
"Веселі старти" з нагоди Міжнародного дня захисту дітей 26 травня 2017 року обласний центр фізичного здор... 
10:49
Безпека дітей під час літніх канікул: звернення хмельницьких рятувальників до батьків  
09:52
Під Хмельницьким облаштовують центр реабілітації для учасників АТО У програмі будуть заняття... 

Ексклюзив

Авторська програма Ганни Лернатович “В полі зору”
  Старокостянтинів у сміттєвому колапсі. ...
26.05.2017 18:13
Програма “Свят коло”
  Співають та танцюють юні таланти Віньковецького району.
26.05.2017 18:09
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
24.05.2017 13:36
Програма "Досить"
  Гості студії: народний депутат України, член політради політичної партії "УКРОП" Віталій Купрій; керівник Хмельницької ...
24.05.2017 11:37