Керівники дитячих літніх таборів та рятувальники зібрались за круглим столом перед початком оздоровчого сезону

Вівторок, 16 травня 2017, 16:52
12 травня рятувальники зібрали за круглим столом керівників літніх оздоровчих і відпочинкових дитячих таборів Хмельниччини. Тема зустрічі — забезпечення пожежної і техногенної безпеки дітей під час літнього відпочинку. Вирішували, як забезпечити школярам надійний захист від усіх ймовірних загроз.
Напередодні оздоровчої кампанії рятувальники зустрілися із керівниками літніх дитячих таборів краю. Тема зустрічі — забезпечення пожежної і техногенної безпеки дітей під час літнього відпочинку.
У засіданні круглого сталу брали участь представники Держпродспоживслужби та Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.
Напередодні відкриття відпочинкових змін необхідно виконати протипожежні заходи та особливу увагу звернути на наявність і відповідність первинних засобів пожежогасіння, протипожежну сигналізацію, стан електромережі та інше. А табори, що мають власні пляжі, повинні привести їх у відповідність до вимог Правил охорони життя людей на водних об’єктах України.
Кожен працівник обов’язково має пройти інструктаж щодо дій під час надзвичайних ситуацій. Лише тоді двері літнього табору будуть відкриті для відпочиваючих.
Після круглого столу усі учасники зустрічі ознайомилися із експонатами Виставки пожежно-рятувальної служби Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області.
Loading...

Новина дня

На Хмельниччині зіткнулись пасажирський та вантажний потяги, є постраждалі Вранці 27 травня у Кам’янці-Подільському на залізничній станції Нігин «Південно-Західної залізниці» зіткнулися два поїзди. З рейок зійшов локомотив і перший вагон пасажирського потяга. При цьому перекинувся локомотив і два вагони, навантажені щебенем. Всього в пасажирському поїзді знаходилась 541 людина, в тому числі - багато дітей, які їхали на екскурсію до Кам'янця-Подільського.

Останні новини

17:43
Перший хмельницький «Rock&Buh» Перший, та не комом… У Хмельницькому відгудів дводенний «Rock&Buh». Для тих, хто на дійство не потр... 
17:37
«Моя сім'я - моя країна» Традиційно до міжнародного дня захисту дітей за ініціативи та повного сприяння народного депутата України Се... 
14:53
Чемпіонат області з баскетболу серед дітей Хмельницький, Шепетівка та Полонне. В обласному центрі відбувся Чемпіон... 
13:54
На Хмельниччині зіткнулись пасажирський та вантажний потяги, є постраждалі Вранці 27 т... 
12:58
Поліція Хмельниччини відтепер їздитиме ще й на японських кросоверах і українських ланосах  
11:58
"Веселі старти" з нагоди Міжнародного дня захисту дітей 26 травня 2017 року обласний центр фізичного здор... 
10:49
Безпека дітей під час літніх канікул: звернення хмельницьких рятувальників до батьків  
09:52
Під Хмельницьким облаштовують центр реабілітації для учасників АТО У програмі будуть заняття... 

Ексклюзив

Авторська програма Ганни Лернатович “В полі зору”
  Старокостянтинів у сміттєвому колапсі. ...
26.05.2017 18:13
Програма “Свят коло”
  Співають та танцюють юні таланти Віньковецького району.
26.05.2017 18:09
Сердечні вітання
У цьому році «Ексклюзивно» з любов*ю до вас, «Сердечні вітання». Тільки на телеканалах «Ексклюзив» та ТВ 7 +. ...
24.05.2017 13:36
Програма "Досить"
  Гості студії: народний депутат України, член політради політичної партії "УКРОП" Віталій Купрій; керівник Хмельницької ...
24.05.2017 11:37