Німеччина звинуватила Росію в шпигунстві через конфлікт з Україною

Четвер, 12 червня 2014, 10:36
Російські спецслужби активізували шпигунську діяльність в Німеччині через конфлікт з Україною.

Про це повідомили у Федеральному відомстві з охорони конституції ФРН,  повідомляє"Німецька хвиля" з посиланням на агентство dpa.

За словами глави відомства Ганса-Георга Маасса, його організація зафіксувала спроби російських спецслужб роздобути інформацію про потенційні політичні, економічні й військові наслідки кризи в Україні".

Особливим інтересом, за словами Маасса, користуються "оцінки російської політики щодо України Німеччиною, ЄС і НАТО, можливі заходи з протидії, а також німецька і європейська енергетична політика".

Діяльність російських спецслужб на території ФРН не обмежується лише отриманням чистої інформації, вони роблять також спроби вплинути на громадську думку в Німеччині, повідомляє агентство AFP з посиланням на керівника німецького Федерального відомства з охорони конституції.

Loading...

Новина дня

Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або Слухати – не значить чути. Попри батьківські протести, що тривали щонайменше місяць, шосту школу таки очолить новий директор – Сергій Ткач. Чоловіка уже встигли два рази представити колективу – 25-го та 29-го липня. Наразі він, як і інші новопризначені керівники освітніх закладів міста, проходить навчання у педакадемії.

Ексклюзив

Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11
29.07.2016 16:25
Програма "Досить"
Розслідування щодо будівництва на території хмельницької музичної школи №1...
28.07.2016 14:00
Момент Істини
Запис прямого ефіру від 26 липня. Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
27.07.2016 11:00
Спортцентр
Випуск від 25 липня
26.07.2016 09:21