Рішення про воєнний стан у двох східних областях немає - Парубій

Понеділок, 16 червня 2014, 16:10
Рішення про введення воєнного стану на території Донецької та Луганської областей немає.

Рішення про введення воєнного стану у Донецькій та Луганській областях поки що немає.

Як передає УНІАН, про це сьогодні під час брифінгу повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Парубій.

"Немає. Такого рішення ще не було", - сказав Парубій.

На запитання журналістів, у які терміни воно може бути, Парубій відповів: "Я ще раз наголошую, що зараз стоїть питання стосовно необхідності прийняття такого рішення. Оскільки у діючій системі координат сформовані вже координаційні центри АТО, певна система дій, яка дозволяє нам проводити координаційну операцію з-поміж всіх існуючих підрозділів. Є, звичайно, і аргументи на користь воєнного стану, але існуючий стан АТО дозволяє нам проводити і залучати до дій ЗСУ, інші підрозділи, і фактично ця дискусія відбувається на експертному рівні - чи введення військового стану дасть нам додаткові преференції для проведення захисту наших жителів на території України".

Парубій також наголосив, що як тільки рішення з цього приводу буде прийняте, суспільство одразу буде проінформоване.

Як повідомляв УНІАН, президент України Петро Порошенко скликав на 16 червня на 16.00 засідання Ради національної безпеки і оборони.

«На понеділок, на 16 червня, я скликаю засідання Ради національної безпеки та оборони. На порядку денному – операції з відновлення державного кордону. І друге – рішучі кроки по запровадженню мирного плану на Донбасі», - наголосив президент України і додав: «Заради миру в Україні ми будемо діяти рішуче і цілеспрямовано».

Loading...

Новина дня

Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або Слухати – не значить чути. Попри батьківські протести, що тривали щонайменше місяць, шосту школу таки очолить новий директор – Сергій Ткач. Чоловіка уже встигли два рази представити колективу – 25-го та 29-го липня. Наразі він, як і інші новопризначені керівники освітніх закладів міста, проходить навчання у педакадемії.

Ексклюзив

Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11
29.07.2016 16:25
Програма "Досить"
Розслідування щодо будівництва на території хмельницької музичної школи №1...
28.07.2016 14:00
Момент Істини
Запис прямого ефіру від 26 липня. Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
27.07.2016 11:00
Спортцентр
Випуск від 25 липня
26.07.2016 09:21