Порошенко дає Росії 10 днів на роздуми, або вводить воєнний стан - Тягнибок

Понеділок, 16 червня 2014, 17:55
Президент Петро Порошенко погодиться на введення воєнного стану на Донбасі та в Криму, якщо впродовж 10 днів конфлікт з Росією не вдасться владнати дипломатичним шляхом за посередництва міжнародного співтовариства.

Про це заявив лідер фракції ВО "Свобода" Олег Тягнибок після наради президента України з лідерами парламентських фракцій.

"Президент поінформував нас про свій план мирного врегулювання ситуації. Про те, що цей план буде недовготривалий, і якщо не вдасться вирішити питання миру разом із міжнародним співтовариством і Російською Федерацією, то він погоджується на нашу пропозицію щодо введення воєнного стану на території Луганської, Донецької області і Автономної Республіки Крим", - сказав Тягнибок.

Крім того, лідер свободівців зазначив, що президент вважає, що спочатку мають бути використані мирні шляхи врегулювання ситуації, але вони "не повинні розтягуватися у терміні, що це має бути тиждень, 10 днів, не більше".

"Оскільки, за його словами, він не хоче повторення російського сценарію, коли у свій час Росія, ведучи агресію проти Абхазії і Південної Осетії, використовувала привід для мирних переговорів і законсервувала стан речей на тих територіях", - наголосив Тягнибок.

Loading...

Новина дня

Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або Слухати – не значить чути. Попри батьківські протести, що тривали щонайменше місяць, шосту школу таки очолить новий директор – Сергій Ткач. Чоловіка уже встигли два рази представити колективу – 25-го та 29-го липня. Наразі він, як і інші новопризначені керівники освітніх закладів міста, проходить навчання у педакадемії.

Ексклюзив

Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11
29.07.2016 16:25
Програма "Досить"
Розслідування щодо будівництва на території хмельницької музичної школи №1...
28.07.2016 14:00
Момент Істини
Запис прямого ефіру від 26 липня. Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
27.07.2016 11:00
Спортцентр
Випуск від 25 липня
26.07.2016 09:21