УДАР і "Свобода" домовились про саморозпуск Ради

Вівторок, 17 червня 2014, 15:11
Фракція "УДАР" очікує до ранку середи, що їхні колеги по парламенту підпишуть постанову про саморозпуск Верховної Ради, після чого документ буде зареєстрований і винесений на розгляд парламенту.

"Це - проект постанови, підписаний поки тільки нашою фракцією і фракцією "Свобода"... Завтра вранці до 10.00 очікуємо відповідь від всіх груп і фракцій. Після чого ми її зареєструємо в будь-якому випадку, і вимагатиме включити до порядку денного і розглянути на цьому тижні ", - сказав журналістам у вівторок глава фракції "УДАР" Віталій Ковальчук.

Він підкреслив, що автори проекту постанови усвідомлюють, що дане рішення парламенту буде політико-правовим.

Говорячи про зміст постанови, він зазначив: "Перше - Верховна Рада постановляє заявити про саморозпуск, тобто, дострокове припинення повноважень Верховної Ради, друге - звернутися до президента України, з метою визначити дату проведення дострокових парламентських виборів відповідно до указу на підставах і строках , передбачених цією інституцією".

Разом з тим, Ковальчук пояснив, що після того, як президент підпише указ про проведення дострокових виборів до парламенту, "якщо навіть буде необхідно провести якісь процедури, які передбачатимуть розпуск коаліції, вони скоріше будуть технічними, а не підставою для прийняття відповідного рішення".

На думку лідера фракції "УДАР", парламент повинен внести зміни також до виборчого законодавства, згідно з якими вибори до парламенту будуть проводитися за пропорційною системою і з відкритими списками.

Крім того, за словами Ковальчука, звучать пропозиції про повернення до політичних блоків.

Loading...

Новина дня

Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або Слухати – не значить чути. Попри батьківські протести, що тривали щонайменше місяць, шосту школу таки очолить новий директор – Сергій Ткач. Чоловіка уже встигли два рази представити колективу – 25-го та 29-го липня. Наразі він, як і інші новопризначені керівники освітніх закладів міста, проходить навчання у педакадемії.

Ексклюзив

Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11
29.07.2016 16:25
Програма "Досить"
Розслідування щодо будівництва на території хмельницької музичної школи №1...
28.07.2016 14:00
Момент Істини
Запис прямого ефіру від 26 липня. Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
27.07.2016 11:00
Спортцентр
Випуск від 25 липня
26.07.2016 09:21