Сьогодні Рада планує ухвалити звернення до ООН, ОБСЄ і Ради Європи

Середа, 18 червня 2014, 10:15
Сьогодні Верховна Рада України розгляне три проекти постанов зі зверненнями до Генеральної асамблеї ООН та Ради безпеки ООН, Організації з безпеки та співробітництва в Європі, а також до Ради Європи.

Як передає УНІАН, також сьогоднішнім порядком денним передбачений розгляд проекту постанови про створення Тимчасової спеціальної комісії ВР з контролю за розслідуванням особливо резонансних кримінальних справ з метою недопущення політичних репресій і запобігання уникнення вищими посадовими особами держави, які скоїли злочин, покарання.

Також народні депутати розглянуть питання затвердження положення про акредитацію журналістів і технічних працівників ЗМІ при Верховній Раді та питання встановлення мораторію на закриття загальноосвітніх навчальних закладів державної і комунальної форм власності.

Сьогодні планується заслухати інформацію правління Національного банку України про діяльність банку з березня по червень 2014 року. Її має представити голова НБУ Степан Кубів.

Loading...

Новина дня

Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або Слухати – не значить чути. Попри батьківські протести, що тривали щонайменше місяць, шосту школу таки очолить новий директор – Сергій Ткач. Чоловіка уже встигли два рази представити колективу – 25-го та 29-го липня. Наразі він, як і інші новопризначені керівники освітніх закладів міста, проходить навчання у педакадемії.

Ексклюзив

Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11
29.07.2016 16:25
Програма "Досить"
Розслідування щодо будівництва на території хмельницької музичної школи №1...
28.07.2016 14:00
Момент Істини
Запис прямого ефіру від 26 липня. Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
27.07.2016 11:00
Спортцентр
Випуск від 25 липня
26.07.2016 09:21