Російська армія готова до будь-яких операцій в Україні - Шойгу

Середа, 18 червня 2014, 16:33
Міністр оборони Сергій Шойгу виступив перед депутатами Держдуми на урядовій годині.

Журналістів на цей захід не пустили. Однак заступник голови фракції "Справедлива Росія" Михайло Ємельянов повідав ЗМІ, що міністр оборони відзначив готовність російської армії до будь-якої ситуації в Україні. Крім цього Шойгу висловив упевненість, що оборонна промисловість знайде швидке заміщення імпорту з України.

Депутат від фракції КПРФ Вадим Соловйов доповнив колегу, розповівши, що виступ Шойгу відрізнявся від таких же виступів у Держдумі попереднього міністра оборони Анатолія Сердюкова, як "небо і земля". Шойгу зупинився, за його словами, на питаннях, пов'язаних з підвищенням бойової підготовки військ, на рішеннях соціальних питань, на будівництві житла для військовослужбовців, медичному забезпеченні, тобто фактично на всіх питаннях, пов'язаних з життєдіяльністю збройних сил.

Що стосується України, сказав Вадим Соловйов, міністр дав зрозуміти, що російське військове командування готове "до будь-якого розвитку подій". Зараз все залежить від розвитку конкретної ситуації, і в першу чергу від позиції наших західних партнерів, але армія, як заявив Шойгу, за словами депутата, "готова виконати будь-яке завдання, яке поставить керівництво країни і Верховний головнокомандувач, тобто вона готова до будь-якого розвитку подій".

Loading...

Новина дня

Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або Слухати – не значить чути. Попри батьківські протести, що тривали щонайменше місяць, шосту школу таки очолить новий директор – Сергій Ткач. Чоловіка уже встигли два рази представити колективу – 25-го та 29-го липня. Наразі він, як і інші новопризначені керівники освітніх закладів міста, проходить навчання у педакадемії.

Ексклюзив

Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11
29.07.2016 16:25
Програма "Досить"
Розслідування щодо будівництва на території хмельницької музичної школи №1...
28.07.2016 14:00
Момент Істини
Запис прямого ефіру від 26 липня. Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
27.07.2016 11:00
Спортцентр
Випуск від 25 липня
26.07.2016 09:21