Генсек НАТО припускає, що РФ розглядає можливість подальшого вторгнення в Україну

Четвер, 19 червня 2014, 18:08
Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен говорить, що збільшення присутності російських військових на кордоні з Україною виглядає так, що Росія „розглядає можливість подальшого втручання”.

Про це генсек альянсу заявив у четвер в Лондоні, виступаючи у Чатман-Хаусі, повідомляє УНІАН.

Він підтвердив, що в НАТО зараз бачать нове російське військове нарощування – „принаймні, більше кілька тисяч російських військ розгорнені на кордоні з Україною, і ми бачимо військові маневри в районі України”.

„Якщо вони розгортаються, щоб закрити кордон і зупинити потік зброї і бойовиків, це було б позитивним кроком. Але це не те, що ми бачимо. Я вважаю це дуже сумним кроком назад. Здається, що Росія розглядає можливість подальшого втручання”, - вважає Расмуссен.

У зв’язку з цим, генсек НАТО висловив впевненість у тому, що, якщо „Росія буде втручатися далі, міжнародне співтовариство повинно твердо реагувати”. „Це означає більш глибокі санкції, які б мали негативний вплив на Росію”, - додав він.

Loading...

Новина дня

Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або Слухати – не значить чути. Попри батьківські протести, що тривали щонайменше місяць, шосту школу таки очолить новий директор – Сергій Ткач. Чоловіка уже встигли два рази представити колективу – 25-го та 29-го липня. Наразі він, як і інші новопризначені керівники освітніх закладів міста, проходить навчання у педакадемії.

Ексклюзив

Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11
29.07.2016 16:25
Програма "Досить"
Розслідування щодо будівництва на території хмельницької музичної школи №1...
28.07.2016 14:00
Момент Істини
Запис прямого ефіру від 26 липня. Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
27.07.2016 11:00
Спортцентр
Випуск від 25 липня
26.07.2016 09:21