Кемерон і Расмуссен назвали політику РФ агресією проти України

П'ятниця, 20 червня 2014, 07:44
Прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон і генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен звинуватили Росію в агресії проти України.

Про це вони заявили на спільній прес-конференції після переговорів у лондонській резиденції глави уряду, присвячених підготовці до майбутнього у вересні в Уельсі саміту НАТО, передає ИТАР-ТАСС.

За словами британського прем'єра, на саміті альянсу "повинен ясно дати зрозуміти Росії, що він завжди хотів бути її партнером, а не загрозою".

"Однак Росія своїми тривалими агресивними діями в сусідній країні і своїм загрозливим поведінкою щодо союзників по НАТО перешкоджає такому співробітництву в майбутньому", - стверджував він.

Як агресію Кемерон і Расмуссен розцінили допомогу, яку, на їхню думку, Росія нібито надає бойовикам на сході України. Дії членів НАТО, які надіслали у відповідь літаки, кораблі і війська", британський прем'єр характеризує як здатність швидко давати відповідь на будь-яку загрозу проти нашого союзника, щоб дати гарантії тим, хто побоюється за безпеку своєї власної країни".

Расмуссен звинуватив Росію в тому, що вона "підірвала міжнародний порядок". "НАТО вже вжила термінових заходів, щоб захистити союзників, і кожна країна-член НАТО вносить своєї внесок", - додав він.

УНІАН

Loading...

Новина дня

Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або Слухати – не значить чути. Попри батьківські протести, що тривали щонайменше місяць, шосту школу таки очолить новий директор – Сергій Ткач. Чоловіка уже встигли два рази представити колективу – 25-го та 29-го липня. Наразі він, як і інші новопризначені керівники освітніх закладів міста, проходить навчання у педакадемії.

Ексклюзив

Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11
29.07.2016 16:25
Програма "Досить"
Розслідування щодо будівництва на території хмельницької музичної школи №1...
28.07.2016 14:00
Момент Істини
Запис прямого ефіру від 26 липня. Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
27.07.2016 11:00
Спортцентр
Випуск від 25 липня
26.07.2016 09:21