Рада ЄС не буде ухвалювати рішення щодо санкцій проти Росії - високопосадовець ЄС

П'ятниця, 20 червня 2014, 13:42
Рада ЄС у понеділок не буде ухвалювати рішення стосовно санкції по відношенню до Росії.

Про це у п'ятницю в Брюсселі заявив висопосадовець ЄС напередодні Ради ЄС на рівні міністрів закордонних справ, яка пройде у понеділок в Люксембурзі, повідомляє УНІАН. 

"Я хочу наполягти на тому, що санкції будуть залежати від того, як будуть розвиватися події. Робота продовжується. Якщо буде необхідно, глави держав та урядів подивляться на це питання у п'ятницю", - констатував він. 

Як відомо, 26-27 червня у Брюсселі відбудеться самміт ЄС. 

За словами чиновника ЄС, станом на сьогодні в ЄС очікують проголошення президентом Украіни Петром Порошенком мирного плану та його втілення, тому українське питання буде першим на порядку денному Ради ЄС у понеділок і "буде домінувати". "Міністри повинні подивитися, як буде виконуватися мирний план, Дуже важливо припинити вогонь. Ми повинні подивитися, як буде поводити себе Росія", - пояснив він.

Loading...

Новина дня

Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або Слухати – не значить чути. Попри батьківські протести, що тривали щонайменше місяць, шосту школу таки очолить новий директор – Сергій Ткач. Чоловіка уже встигли два рази представити колективу – 25-го та 29-го липня. Наразі він, як і інші новопризначені керівники освітніх закладів міста, проходить навчання у педакадемії.

Ексклюзив

Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11
29.07.2016 16:25
Програма "Досить"
Розслідування щодо будівництва на території хмельницької музичної школи №1...
28.07.2016 14:00
Момент Істини
Запис прямого ефіру від 26 липня. Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
27.07.2016 11:00
Спортцентр
Випуск від 25 липня
26.07.2016 09:21