На дострокові парламентські вибори необхідно близько 1 млрд грн - Магера

П'ятниця, 04 липня 2014, 15:07
Фінансування дострокових парламентських виборів стане серйозним викликом для Кабінету міністрів, їхній бюджет може становити близько 1 млрд грн.
Як передає УНІАН, про це сказав на прес-конференції заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера. «Це буде для Кабінету міністрів серйозний виклик – знайти кошти в бюджеті для того, щоб ці вибори відбулися. Якщо не буде коштів у бюджеті, то ні про які вибори ми з вами говорити не зможемо. Ми можемо говорити про суму приблизно в 1 млрд грн (для проведення виборів), але точної суми зараз ніхто не назве, тому що треба сидіти з олівцем й уважно вивчати кожну позицію. Тим більше, великою мірою це залежатиме від строків у виборчому законі, від кількості членів комісій. Це основні фактори, які впливатимуть на кошторис виборчого процесу як такого”, - зазначив він. 
 Магера вважає 26 жовтня вдалою датою для проведення виборів. «Сам час проведення дострокових виборів є вдалим. Бо у вересні-жовтні виборці вже на місці, з відпусток поповерталися, і це вдалий час для політичних партій, щоб провести свої кампанії», - пояснив він.

Loading...

Новина дня

Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або Слухати – не значить чути. Попри батьківські протести, що тривали щонайменше місяць, шосту школу таки очолить новий директор – Сергій Ткач. Чоловіка уже встигли два рази представити колективу – 25-го та 29-го липня. Наразі він, як і інші новопризначені керівники освітніх закладів міста, проходить навчання у педакадемії.

Ексклюзив

Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11
29.07.2016 16:25
Програма "Досить"
Розслідування щодо будівництва на території хмельницької музичної школи №1...
28.07.2016 14:00
Момент Істини
Запис прямого ефіру від 26 липня. Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
27.07.2016 11:00
Спортцентр
Випуск від 25 липня
26.07.2016 09:21