Меркель і Олланд закликали Путіна натиснути на терористів

Четвер, 10 липня 2014, 17:45
Президент Франції Франсуа Олланд і канцлер Німеччини Ангела Меркель закликали президента Росії Володимира Путіна вплинути на сепаратистів для ефективного ведення переговорів.

Телефонна розмова світових лідерів відбулася в четвер уранці, - повідомляє"Українська правда" з посиланням на сайт Єлисейського палацу.

Олланд і Меркель ще раз наголосили Путіну на необхідності швидко досягти політичного рішення, параметри якого відомі: про двостороннє припинення вогню; розробку механізму контролю за кордоном у співпраці з ОБСЄ, звільнення всіх заручників.

Вони попросили президента РФ чинити весь необхідний тиск на сепаратистів, щоб змусити їх ефективно вести переговори, а також зробити необхідні конкретні кроки, щоб забезпечити контроль над російсько-українському кордоні.

Оланнад і Меркель вказали на стабілізацію ситуації в тих містах, над якими українські війська відновили контроль

Зазначається також, що найближчим часом буде організовано чотиристоронню телефонну розмову між главами Росії, України, Франції та Німеччини.

Loading...

Новина дня

Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або Слухати – не значить чути. Попри батьківські протести, що тривали щонайменше місяць, шосту школу таки очолить новий директор – Сергій Ткач. Чоловіка уже встигли два рази представити колективу – 25-го та 29-го липня. Наразі він, як і інші новопризначені керівники освітніх закладів міста, проходить навчання у педакадемії.

Ексклюзив

Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11
29.07.2016 16:25
Програма "Досить"
Розслідування щодо будівництва на території хмельницької музичної школи №1...
28.07.2016 14:00
Момент Істини
Запис прямого ефіру від 26 липня. Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
27.07.2016 11:00
Спортцентр
Випуск від 25 липня
26.07.2016 09:21