Санкції ЄС щодо Росії можуть бути посилені – Меркель

Середа, 30 липня 2014, 11:01
Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що вітає рішення Євросоюзу ввести стосовно Росії новий пакет обмежувальних заходів.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Бундесканцелярії, пише "Європейська правда". 

За словами Ангели Меркель, ці заходи, залежно від поведінки Росії, можуть бути переглянуті, у тому числі і посилені.

"Тепер за російською стороною вирішити, чи схоче вона піти шляхом деескалації та співробітництва. Рішення ЄС про санкції ще може бути переглянуте, але можливі і подальші кроки (посилення санкцій)", - заявила Меркель.

Сайт німецького канцлера наголошує, що Німеччина та її партнери в ЄС робили все можливе для уникнення нинішніх жорстких санкцій та намагалися іншим чином вплинути на Росію, щоби вона переглянула політику щодо Києва. В повідомлені наводиться перелік основних попереджувальних санкцій, що застосовувалися від березня.

"Ми багато разів говорили, що незаконна анексія Криму та дестабілізація на Східній Україні - неприпустимі. Отже, нинішнє рішення (про третій рівень санкцій) було неминучим, - заявила Ангела Меркель. - Глави держав та урядів неодноразово наголошували, що санкції не є самоціллю, що рішення про них буде ухвалене лише коли це буде невідворотним"

Яке відомо, 29 липня Євросоюз офіційно підтвердив, що погодив пакет економічних санкцій проти Росії, які стосуються держбанків РФ до капіталу ЄС, експорту озброєнь і продукції подвійного призначення, а також доступу до технологій і встаткування для нафтової галузі.

Для термінового введення санкцій в дію буде проведено "письмовий саміт" лідерів держав-членів ЄС - всі вони мають підписати ухвалене рішення. Повний текст рішення про обмежувальні заходи буде опубліковано 31 липня, він набуде чинності 1 серпня.

Loading...

Новина дня

Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або Слухати – не значить чути. Попри батьківські протести, що тривали щонайменше місяць, шосту школу таки очолить новий директор – Сергій Ткач. Чоловіка уже встигли два рази представити колективу – 25-го та 29-го липня. Наразі він, як і інші новопризначені керівники освітніх закладів міста, проходить навчання у педакадемії.

Ексклюзив

Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11
29.07.2016 16:25
Програма "Досить"
Розслідування щодо будівництва на території хмельницької музичної школи №1...
28.07.2016 14:00
Момент Істини
Запис прямого ефіру від 26 липня. Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
27.07.2016 11:00
Спортцентр
Випуск від 25 липня
26.07.2016 09:21