США не озброюватимуть українців, проти Росії достатньо санкцій - Обама

Середа, 30 липня 2014, 12:59
Американська влада й надалі підтримуватиме українців, утім, поки не йдеться про поставки зброї, яку просить Україна.

Це заявив президент США Барак Обама, повідомляє РАР з посиланням на спеціальну заяву Обами. Він її виголосив після повідомлення про нові санкції проти РФ.

"Українці краще озброєні, ніж сепаратисти. Питання сьогодні, як уникнути кровопролиття в Україні. Найкращим інструментом, який ми маємо, щоб вплинути на російську поведінку, це вплив на російську економіку", - вважає президент США.

Обама акцентував на прогнозах експертів, які кажуть, що російську економіку чекають нульовий ріст і відтік капіталу з країни.

Президент США абсолютно переконаний, що потрібно й далі шукати дипломатичне рішення.

"Буду далі залучений у пошук дипломатичного вирішення з президентом Путіним та президентом Порошенком і лідерами Євросоюзу. Але Росія повинна зрозуміти, що одночасно будемо підтримувати українців, які обрали нового президента та поглиблюють контакти з Європою та США", - сказав він.

Обама наголосив, що нові санкції - це не початок "холодної війни". Він назвав неприпустимим факт підтримки Росією бойовиків, цю країну, за словами президента, чекають подальші наслідки.

Loading...

Новина дня

Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або Слухати – не значить чути. Попри батьківські протести, що тривали щонайменше місяць, шосту школу таки очолить новий директор – Сергій Ткач. Чоловіка уже встигли два рази представити колективу – 25-го та 29-го липня. Наразі він, як і інші новопризначені керівники освітніх закладів міста, проходить навчання у педакадемії.

Ексклюзив

Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11
29.07.2016 16:25
Програма "Досить"
Розслідування щодо будівництва на території хмельницької музичної школи №1...
28.07.2016 14:00
Момент Істини
Запис прямого ефіру від 26 липня. Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
27.07.2016 11:00
Спортцентр
Випуск від 25 липня
26.07.2016 09:21