Хмельничан кличуть під стіни Верховної Ради України

П'ятниця, 01 серпня 2014, 10:24
Від народних депутатів вимагатимуть прийняття закону про люстрацію.

З таким закликом до хмельничан на презентації політичної партії «Воля» у Хмельницькому звернувся її лідер Єгор Соболєв.


«9 серпня ми просимо усіх мешканців Хмельницького та області приїхати у Київ і о 12-й годині зібратися під Парламентом. Якщо Україна не покаже своєму Парламенту, тому, який уже готується йти на вибори, що країна вимагає закону про люстрацію, то народні депутати не проголосують за цей закон. Вони скажуть, що краще це зробити після виборів, проте після майбутніх виборів від них нічого не допросишся», - переконаний Єгор Соболєв.


Голова Люстраційного комітету Єгор Соболєв познайомив хмельничан із програмою політичної партії «Воля», поділився думками щодо принципів очищення влади та відповів на запитання. Загалом зустріч поблизу кінотеатру імені Шевченка тривала трохи більше години, на неї прийшло небагато хмельничан, але дехто навіть подав заявку на вступ у новостворену політичну партію «Воля».

 

Газета "Є"
Loading...

Новина дня

Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або Слухати – не значить чути. Попри батьківські протести, що тривали щонайменше місяць, шосту школу таки очолить новий директор – Сергій Ткач. Чоловіка уже встигли два рази представити колективу – 25-го та 29-го липня. Наразі він, як і інші новопризначені керівники освітніх закладів міста, проходить навчання у педакадемії.

Ексклюзив

Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11
29.07.2016 16:25
Програма "Досить"
Розслідування щодо будівництва на території хмельницької музичної школи №1...
28.07.2016 14:00
Момент Істини
Запис прямого ефіру від 26 липня. Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
27.07.2016 11:00
Спортцентр
Випуск від 25 липня
26.07.2016 09:21