Гладуняка з партії хочуть виключити, а до Лукашука – питань немає

Вівторок, 05 серпня 2014, 16:48
У Хмельницькій «Батьківщині» почистили партійні лави від ненадійних депутатів.
Внутрішня люстрація. Так назвали партійну чистку обласний та міський очільники ВО «Батьківщина» Валерій Лесков та Лев Бірюк. У партії створили внутрішні люстраційні комісії, мета яких підняти голосування депутатів рад різних рівнів і виявити тих, які підтримували Партію регіонів та її режим. 

«Перш за все ми керувалися об’єктивністю. Жодного зведення рахунків чи інших причин. Комісія підняла голосування за «бюджет Ядухи» та за «відставку уряду Азарова». Ми виявили ряд депутатів, які всупереч рішенню фракції голосували по-своєму», – заявив керівник Хмельницької обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Валерій Лесков. 

За його словами, «під роздачу» потрапили депутати облради Інна Шоробура, Володимир Філінюк, Іван Гуцул, Микола Дячук. За інші «партійні гріхи» свого партквитка позбулися також Вадим Лейві та Андрій Гордійчук.

Ще один бютівець з обласної ради Леонід Бриндіков відбувся лише доганою. Від вигнання з партії його, за словами Валерія Лескова, врятувало «вчасне покаяння». Покаяння та заява повернули у лави партіївиключеного раніше Валерія Мурзу

Дотягнулися партійці й до голови фракції ВО «Батьківщина» в Хмельницькій облраді Івана Гладуняка. Подання на виключення його з фракції прийняли на партійному бюро і надіслали до столиці.

«Він (Іван Гладуняк – авт.) двічі грубо порушив партійні правила, поставив себе вище наших рішень, а значить вище демократії. Тому ми поставили питання про його виключення з партії. Але остаточне рішення може прийняти лише політбюро», – заявив міський бютівець Лев Бірюк. 

Щодо іншого, відомого партійця Олега Лукашука, то претензій у керівництва до нього немає.

«Він завжди голосував солідарно з фракцією. А стосовно тендерів, які вигравали підприємства, що з ним асоціюють, то є положення про тендер і потрібна доказова база, щоб визначити вірно чи ні він виграв ці тендери», – пояснив Валерій Олександрович, який, до речі, є помічником народного депутата Олега Лукашука. 
Газета "Є"
Loading...

Новина дня

Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або Слухати – не значить чути. Попри батьківські протести, що тривали щонайменше місяць, шосту школу таки очолить новий директор – Сергій Ткач. Чоловіка уже встигли два рази представити колективу – 25-го та 29-го липня. Наразі він, як і інші новопризначені керівники освітніх закладів міста, проходить навчання у педакадемії.

Ексклюзив

Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11
29.07.2016 16:25
Програма "Досить"
Розслідування щодо будівництва на території хмельницької музичної школи №1...
28.07.2016 14:00
Момент Істини
Запис прямого ефіру від 26 липня. Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
27.07.2016 11:00
Спортцентр
Випуск від 25 липня
26.07.2016 09:21