Росія поставила шепетівчанку охороняти права дітей у Криму

П'ятниця, 05 вересня 2014, 06:23
Раніше на півострові подолянка займалася біженцями, тепер черга дійшла до дітей.

Уповноваженою з прав дитини у Криму стала Ірина Клюєва, яка до цього займала посаду голови парламентської комісії у справах біженців. Таке рішення прийняли на позачерговій сесії Державної ради Республіки Крим.


Як повідомив голова кримського парламенту Володимир Константинов, пропозиція про призначення Клюєвої надійшла від уповноваженого при президентові Російської Федерації з прав дитини Павла Астахова.


“Постанову прийнято для забезпечення гарантій державного захисту прав дитини, сприяння їх дотриманню та повазі органами державної влади Республіки Крим, органами місцевого самоврядування, посадовими, юридичними і фізичними особами”, -йдеться на сайті Державної ради Криму.


Нагадаємо, ще іншу шепетівчанку Валентину Матвієнко за проросійську позицію у її рідній Шепетівці назвали зрадницею та розмістили фото на стовпі ганьби.


Довідка

Ірина Клюєва народилася 13 серпня 1966 року в Шепетівці. Має вищу освіту, є магістром держуправління. Довгі роки працювала вчителем географії і займала різні державні посади. У 2010 році обрана депутатом кримського парламенту від Партії регіонів і призначена головою Первомайської райдержадміністрації, а в 2014 році стала головою комісії Держради у справах біженців зі статусом постійної. Наразі входить у міжфракційну депутатську групу “За новий російський Крим”.

Газета "Є"

Loading...

Новина дня

Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або Слухати – не значить чути. Попри батьківські протести, що тривали щонайменше місяць, шосту школу таки очолить новий директор – Сергій Ткач. Чоловіка уже встигли два рази представити колективу – 25-го та 29-го липня. Наразі він, як і інші новопризначені керівники освітніх закладів міста, проходить навчання у педакадемії.

Ексклюзив

Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11
29.07.2016 16:25
Програма "Досить"
Розслідування щодо будівництва на території хмельницької музичної школи №1...
28.07.2016 14:00
Момент Істини
Запис прямого ефіру від 26 липня. Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
27.07.2016 11:00
Спортцентр
Випуск від 25 липня
26.07.2016 09:21