Україна продаватиме радянську техніку за кордон, щоб купити військовим сучаснішу

Середа, 17 вересня 2014, 10:29
Оснастити Збройні сили власною сучасною військовою технікою в Україні не встигають, попри те що оборонні підприємства працюють у три зміни.

Застарілу техніку «Укроборонпром» спільно з Міністерством оборони та іншими силовими структурами планує продати за рубіж. За вилучені кошти для військових планують закупити нові іноземні зразки. Про це повідомили в прес-службі «Укроборонпрому».

- Українська армія зможе взяти на озброєння нові системи за спрощеною процедурою: з ініціативи Петра Порошенко терміни скорочені до декількох тижнів, хоча до цих пір цей процес міг тривати кілька років. Паралельно вестиметься активна підготовка і навчання солдат, - йдеться в повідомленні.

Причиною переозброєння армії в "Укроборонпромі" називають перехід на стандарти НАТО.

- Уже зараз на це виділено додаткові кошти з держбюджету. «Укроборонпром» активно працює над власними розробками, - повідомляють в концерні.

Нагадаємо, як заявив 10 вересня на засіданні Кабміну Президент України Петро Порошенко, протягом останніх тижнів українські оборонні підприємства почали працювати в три зміни.

Газета "ВСІМ"

Loading...

Новина дня

Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або Слухати – не значить чути. Попри батьківські протести, що тривали щонайменше місяць, шосту школу таки очолить новий директор – Сергій Ткач. Чоловіка уже встигли два рази представити колективу – 25-го та 29-го липня. Наразі він, як і інші новопризначені керівники освітніх закладів міста, проходить навчання у педакадемії.

Ексклюзив

Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11
29.07.2016 16:25
Програма "Досить"
Розслідування щодо будівництва на території хмельницької музичної школи №1...
28.07.2016 14:00
Момент Істини
Запис прямого ефіру від 26 липня. Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
27.07.2016 11:00
Спортцентр
Випуск від 25 липня
26.07.2016 09:21