На Хмельниччині запрацював завод європейського зразка

Четвер, 02 жовтня 2014, 16:12
У Летичівський комбікормовий завод іноземні інвестори вклали близько 20 мільйонів євро.
У Летичеві запустили завод з виробництва комбікормів та білково-мінерально-вітамінних добавок за європейськими стандартами якості та рівнем обслуговування клієнтів. Підприємство належить ТОВ «Українське зерно» (Полтава). Проект реалізований за підтримки та фінансування Європейського банку реконструкції та розвитку, який цьогоріч запланував інвестувати в Україну 1 мільярд євро. Про це повідомляє прес-служба Хмельницької обласної ради. 
«Вкладення значних європейських інвестицій приведе нашу державу до економічної незалежності. Україна на правильному шляху. І лише в тісній співпраці з Європейським Союзом, з європейською спільнотою наша держава дійсно стане розвинутою країною, яку поважатимуть у світі», - зазначає голова обласної ради Іван Гончар.
На Летичівському комбікормовому заводі наразі створено 67 прямих робочих місць і близько 300 непрямих. Потужності підприємства забезпечують виробництво до 180 тисяч тонн кормів на рік, що дає можливість задовольнити потребу регіону в продукції для годівлі сільськогосподарських тварин та птиці.
Газета "Є"
Loading...

Новина дня

Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або Слухати – не значить чути. Попри батьківські протести, що тривали щонайменше місяць, шосту школу таки очолить новий директор – Сергій Ткач. Чоловіка уже встигли два рази представити колективу – 25-го та 29-го липня. Наразі він, як і інші новопризначені керівники освітніх закладів міста, проходить навчання у педакадемії.

Ексклюзив

Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11
29.07.2016 16:25
Програма "Досить"
Розслідування щодо будівництва на території хмельницької музичної школи №1...
28.07.2016 14:00
Момент Істини
Запис прямого ефіру від 26 липня. Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
27.07.2016 11:00
Спортцентр
Випуск від 25 липня
26.07.2016 09:21