Красилівщина отримає з державного бюджету 270 тисяч гривень

Середа, 08 жовтня 2014, 14:15
На ці кошти проведуть воду у кілька сіл і допоможуть обдарованим дітям.
Красилівський район здобув перемогу на Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. На реалізацію двох проектів регіон отримає у 2015 році кошти з державного бюджету. Результати конкурсу оголосили 24 вересня в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Про це повідомляєпрес-служба Хмельницької обласної ради.
«Державний фонд, виконуючи функції Дирекції конкурсу, при організації та проведенні конкурсного відбору 2014 року зосередив свою роботу на максимальній присутності Всеукраїнського конкурсу в питаннях соціально-економічного розвитку територій та професійного розвитку персоналу органів місцевого самоврядування. Всього було подано 1017 проектів, з яких учасниками конкурсного відбору стали 894 зі всіх регіонів країни», — повідомила перший заступник Голови Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню Олена Тертишна.
За результатами конкурсу, Волицька сільська рада Красилівського району увійшла в число переможців з проектом «Забезпечення безперебійного доступу до питної води жителям сіл Волиця та Дубище Красилівського району Хмельницької області шляхом реконструкції централізованого водогону». Загальна вартість проекту становить 303,5 тисяч гривень. На реалізацію проекту сільська рада отримає субвенцію з державного бюджету 192 тисячі гривень, решту суми буде виділено з районного та місцевого бюджетів.
Красилівська міська рада перемогла з проектом «Створення додаткових умов та можливостей для обдарованих і талановитих дітей з метою реалізації їх талантів», загальна вартість якого сягає 125,9 тисяч гривень. На його здійснення з державного бюджету передбачається 75,9 тис. грн, 40 та 10 тисяч гривень відповідно буде надано місцевим бюджетом та громадою.
Всього від Хмельниччини було подано 50 проектів. Найактивнішими учасниками конкурсного відбору 2014 року, як було наголошено на заході, стали органи місцевого самоврядування Дніпропетровської, Луганської, Запорізької, Вінницької, Волинської, Донецької, Львівської, Полтавської та Хмельницької областей.
Газета "Є"
Loading...

Новина дня

Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або Слухати – не значить чути. Попри батьківські протести, що тривали щонайменше місяць, шосту школу таки очолить новий директор – Сергій Ткач. Чоловіка уже встигли два рази представити колективу – 25-го та 29-го липня. Наразі він, як і інші новопризначені керівники освітніх закладів міста, проходить навчання у педакадемії.

Ексклюзив

Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11
29.07.2016 16:25
Програма "Досить"
Розслідування щодо будівництва на території хмельницької музичної школи №1...
28.07.2016 14:00
Момент Істини
Запис прямого ефіру від 26 липня. Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
27.07.2016 11:00
Спортцентр
Випуск від 25 липня
26.07.2016 09:21