На армію із зарплат мешканців Хмельниччини вирахували 5 мільйонів

Вівторок, 21 жовтня 2014, 13:54
Найбільше податку на армію сплатили освітяни, лікарі, залізничники та зв’язківці.

У жовтні мешканці Хмельницької області вже сплатили понад 5 мільйонів гривень військового збору. У головному управлінні Державної фіскальної служби у Хмельницькій області очікують, що до кінця місяця сума збору складе більше 10 мільйонів гривень.

Найбільше сплатили працівники управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради, ПАТ «Укрелектроапарат», Хмельницького національного університету, відокремленого підрозділу «Локомотивне депо Шепетівка», Хмельницької філії ПАТ «Укртелеком», Хмельницької обласної лікарні та інших колективів, повідомляють у прес-службі відомства.

Порівняно з серпнем, коли люди вперше почали сплачувати податок, це вдвічі більше. Всього до бюджету сплатили близько 23 мільйони гривень цього платежу.

- Системність надходжень військового збору до державного бюджету пояснюється активною патріотичною позицією роботодавців та представників бізнес-середовища Хмельниччини, які з розумінням виконують свій громадянський обов’язок перед державою і перед тими, хто сьогодні захищає незалежність та цілісність України. Подоляни розуміють, що кожна гривня, сплачена у вигляді військового збору, працює на підвищення обороноздатності нашої держави, – підкреслив керівник регіонального представництва фіскальної служби Мар’ян Зеленецький.

Довідка «ВСІМ»: Військовий збір у розмірі 1,5 відсотка утримується з доходів у формі зарплати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, а також із виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця (учасника), отриманого від організатора азартної гри. 

Газета "ВСІМ"

Loading...

Новина дня

Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або Слухати – не значить чути. Попри батьківські протести, що тривали щонайменше місяць, шосту школу таки очолить новий директор – Сергій Ткач. Чоловіка уже встигли два рази представити колективу – 25-го та 29-го липня. Наразі він, як і інші новопризначені керівники освітніх закладів міста, проходить навчання у педакадемії.

Ексклюзив

Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11
29.07.2016 16:25
Програма "Досить"
Розслідування щодо будівництва на території хмельницької музичної школи №1...
28.07.2016 14:00
Момент Істини
Запис прямого ефіру від 26 липня. Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
27.07.2016 11:00
Спортцентр
Випуск від 25 липня
26.07.2016 09:21