Голову ОВК № 190 змінили у день виборів

Неділя, 26 жовтня 2014, 18:45
Раптове призначення викликало підозри у громадськості щодо законності рішення.
Замість Світлани Нестерук, яка ще вчора, 25 жовтня, була головою ОВК № 190 з центром у Шепетівці, сьогодні працює Юрій Макух із Києва. Представники батальйону «Айдар» приїхали перевірити, чи законна така заміна.
«Непорозуміння виникло через затримку центральної виборчої комісії, яка вчасно не виставила на сайті рішення про заміну голови ОВК. У людей виникла підозра, чи усе законно, тим паче, що я не місцевий, - розповідає новопризначений голова ОВК № 190 Юрій Макух. – Але вже розібралися, що підтверджуючі документи є».
За словами голови Шепетівської райдержадміністрації Миколи Дорощука, ситуація у місті нормалізувалася.
«Айдарівці їздять по дільницях як спостерігачі, скарг не має. Спостерігачів виставили Самооборона та інші громадські організації», - розповідає Микола Федорович.
Як повідомляє громадська мережа Опора, ротація також відбулися у ОВК № 187 у Хмельницькому (комісію очолив член комісії В’ячеслав Білан (суб’єкт подання – політична партія «Наша Україна»).
Крім того, 25 жовтня відбулися зміни у складі комісій одномандатних виборчих округів: № 188 з центром у Хмельницькому (Юлію Назаревич у зв’язку з внесенням подання від політичної партії «НОВА ПОЛІТИКА» замінив Олег Сокол-Кітаєв), № 189 з центром у Красилові (Андрія Шаховала у зв’язку з внесенням від Української партії «Зелена планета» змінила Світлана Чернявська).
Газета "Є"
Loading...

Новина дня

Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або Слухати – не значить чути. Попри батьківські протести, що тривали щонайменше місяць, шосту школу таки очолить новий директор – Сергій Ткач. Чоловіка уже встигли два рази представити колективу – 25-го та 29-го липня. Наразі він, як і інші новопризначені керівники освітніх закладів міста, проходить навчання у педакадемії.

Ексклюзив

Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11
29.07.2016 16:25
Програма "Досить"
Розслідування щодо будівництва на території хмельницької музичної школи №1...
28.07.2016 14:00
Момент Істини
Запис прямого ефіру від 26 липня. Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
27.07.2016 11:00
Спортцентр
Випуск від 25 липня
26.07.2016 09:21