Завтра буде запропонована коаліційна угода

Неділя, 26 жовтня 2014, 21:53
"Блок Петра Порошенка" щасливий від того, що очолює рейтинг на виборах.

Про це на брифінгу у штабі сказав лідер партії Юрій Луценко.

"Ми утримали свій результат. Третина виборців, що прийшли проголосувати, підтримує президентський курс по реалізації реформ для вступу в ЄС. Ми єдині на цих виборах демонстрували політику ненападу. Ми не реагували на чорний піар, вважали що це вибори програм", - зауважив він.

Говорячи про результати колишніх "регіоналів" політик зауважив, що вважає непоганим їх присутність у Верховній Раді.

"Опозиція є у будь-якому парламенті світу. Правда, в нашому випадку це не дуже приємна опозиція. Там є обличчя, які я особисто з трудом буду бачити", - пояснив Луценко і додав, що в наступному парламенті будуть дебати та інтриги.

Лідер "БПП" зауважив, що найближчі години будуть проведені консультації щодо формування коаліції, а коаліційна угода може буди запропонована уже завтра. Він зізнався, що вважає Яценюка ефективним прем'єром, але хто очолить уряд буде вирішувати коаліція.

Луценко передбачає, що до коаліції можуть увійти "Блок Петра Порошенка", "Народній фронт", "Самопоміч" і з певними зауваженнями "Батьківщина".

Gazeta.ua

Loading...

Новина дня

Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або Слухати – не значить чути. Попри батьківські протести, що тривали щонайменше місяць, шосту школу таки очолить новий директор – Сергій Ткач. Чоловіка уже встигли два рази представити колективу – 25-го та 29-го липня. Наразі він, як і інші новопризначені керівники освітніх закладів міста, проходить навчання у педакадемії.

Ексклюзив

Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11
29.07.2016 16:25
Програма "Досить"
Розслідування щодо будівництва на території хмельницької музичної школи №1...
28.07.2016 14:00
Момент Істини
Запис прямого ефіру від 26 липня. Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
27.07.2016 11:00
Спортцентр
Випуск від 25 липня
26.07.2016 09:21