Щомісяця бізнесмени Хмельниччини сплачують 300 мільйонів гривень соціального внеску

Четвер, 30 жовтня 2014, 10:23
З початку жовтня підприємці сплатили 283 мільйони гривень єдиного соціального внеску.

Статистика свідчить, що суб’єкти господарювання Хмельниччини забезпечують активну соціальну підтримку суспільно вразливих верств населення, системно сплачуючи суми єдиного соціального внеску. Передусім, це результат системної і цілеспрямованої співпраці з роботодавцями стосовно бази, об’єкту і термінів сплати внеску та сервісного обслуговування цього процесу. Також провідним фактором впливу є високе громадянське сумління та патріотизм бізнес-еліти подільського краю, – каже керівник регіонального представництва Державної фіскальної служби Мар’ян Зеленецький. 

Як відомо, урядова модель реформування ЄСВ передбачає зменшення фіскального тиску на тих працедавців, які виплачуватимуть офіційно високу заробітну плату. Зокрема, передбачається що ставки й єдиного соціального внеску будуть значно нижчими, що допоможе вивести заробітну плату з «тіні».
Газета "ВСІМ"

Loading...

Новина дня

Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або Слухати – не значить чути. Попри батьківські протести, що тривали щонайменше місяць, шосту школу таки очолить новий директор – Сергій Ткач. Чоловіка уже встигли два рази представити колективу – 25-го та 29-го липня. Наразі він, як і інші новопризначені керівники освітніх закладів міста, проходить навчання у педакадемії.

Ексклюзив

Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11
29.07.2016 16:25
Програма "Досить"
Розслідування щодо будівництва на території хмельницької музичної школи №1...
28.07.2016 14:00
Момент Істини
Запис прямого ефіру від 26 липня. Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
27.07.2016 11:00
Спортцентр
Випуск від 25 липня
26.07.2016 09:21