З нового року знизиться акциз на алкоголь та тютюн

Вівторок, 25 листопада 2014, 10:26
З початку нового року запровадять нові акцизні марки для тютюнових та алкогольних виробів за зниженими цінами. Про це повідомляється у постанові Кабінету Міністрів України.

Раніше, Арсеній Яценюк заявив, що Україна взагалі може відмовитись від використання акцизних марок, оскільки вони малоефективні, а натомість ввести електронний облік підакцизних товарів.

Також, прем’єр-міністр доручив Державній Фіскальній Службі до 25 грудня цього року забезпечити виробництво марок і їх продаж у встановленому порядку. Окрім цього, Яценюк рекомендував Нацбанку і держпідприємству «Поліграфічний комбінат «Україна» провести впродовж двох місяців конкурс, щоб обрати підприємство, яке виготовлятиме захисний елемент марки.

 Рішення знизити вартість акцизної марки для виробників алкогольної продукції та тютюнових виробів ухвалили на засіданні Кабінету міністрів України 19 листопада.

- Сподіваюся, що виробники підакцизної продукції, в першу чергу алкогольної, будуть виконувати свої зобов’язання»,  – наголосив прем’єр. – Ми, з одного боку, підняли ставки акцизного збору. З іншого боку, ми зменшуємо навантаження по собівартості на виробників акцизної продукції. Тому – платімо податки. Уряд свою роботу робить, а ви також робите свою – легалізація ринку і сплата податків», – звернувся Арсеній Яценюк до виробників.

ВСІМ

Loading...

Новина дня

Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або Слухати – не значить чути. Попри батьківські протести, що тривали щонайменше місяць, шосту школу таки очолить новий директор – Сергій Ткач. Чоловіка уже встигли два рази представити колективу – 25-го та 29-го липня. Наразі він, як і інші новопризначені керівники освітніх закладів міста, проходить навчання у педакадемії.

Ексклюзив

Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11
29.07.2016 16:25
Програма "Досить"
Розслідування щодо будівництва на території хмельницької музичної школи №1...
28.07.2016 14:00
Момент Істини
Запис прямого ефіру від 26 липня. Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
27.07.2016 11:00
Спортцентр
Випуск від 25 липня
26.07.2016 09:21