У грудні хмельничани сплатили 3,5 мільйона гривень військового податку

Понеділок, 15 грудня 2014, 11:57
Загалом на потреби армії до бюджету надійшло 43,5 мільйона гривень.
У грудні на потреби української армії Хмельниччина спрямувала вже 3,5 мільйона гривень військового збору. Загалом з початку запровадження «патріотичного податку» до державного бюджету надійшло 43,5 мільйона гривень цього платежу.
«Наразі стабільність сплати військового збору є фінансовим важелем захисту суверенітету держави. Тому ми вдячні працедавцям та бізнес-спільноті за виявлену відповідальність та дисципліну у його нарахуванні та сплаті. Сьогодні наша з вами економічна й патріотична свідомість допомагає підвищити обороноздатність української держави», – підкреслив керівник головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області Мар’ян Зеленецький.
Податківці нагадують, що збір у розмір 1.5 відсотка сплачується з доходів у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, а також з виграшу в державну та недержавну грошову лотерею або з отриманого від організатора азартної гри.
Газета "Є"
Loading...

Новина дня

Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або Слухати – не значить чути. Попри батьківські протести, що тривали щонайменше місяць, шосту школу таки очолить новий директор – Сергій Ткач. Чоловіка уже встигли два рази представити колективу – 25-го та 29-го липня. Наразі він, як і інші новопризначені керівники освітніх закладів міста, проходить навчання у педакадемії.

Ексклюзив

Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11
29.07.2016 16:25
Програма "Досить"
Розслідування щодо будівництва на території хмельницької музичної школи №1...
28.07.2016 14:00
Момент Істини
Запис прямого ефіру від 26 липня. Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
27.07.2016 11:00
Спортцентр
Випуск від 25 липня
26.07.2016 09:21