Петро Порошенко створив Національну інвестиційну раду

Субота, 27 грудня 2014, 13:26
Новостворена рада повинна активізувати роботу щодо розвитку інвестиційного потенціалу України, збільшення обсягу іноземних інвестицій та забезпечити захист прав інвесторів. Про це повідомляє прес-служба Президента України.

Глава держави вже підписав указ «Про національну інвестиційну раду». Згідно до нього, НІР створюється як консультативно-дорадчий орган при Президентові.

Розробити проект Порошенко доручив заступникові Адміністрації Дмитру Шимківу. Заступник повідомив, що зараз що зараз ситуація із залученням інвестицій в українську економіку – як внутрішніх, так і зовнішніх – критична.

-  Інвестори не мають впевненості у захищеності та прибутковості своїх інвестицій, оскільки за попередні роки вони втратили довіру до влади, а зараз до цього ще додається складна ситуація на Сході та економічна ситуація в країні загалом. На разі існує нагальна потреба в створенні платформи для взаємодії влади та інвесторів, яка поверне довіру та впевненість, що в Україні можна чесно заробляти, – каже  Шимків.

ВСІМ

Loading...

Новина дня

Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або Слухати – не значить чути. Попри батьківські протести, що тривали щонайменше місяць, шосту школу таки очолить новий директор – Сергій Ткач. Чоловіка уже встигли два рази представити колективу – 25-го та 29-го липня. Наразі він, як і інші новопризначені керівники освітніх закладів міста, проходить навчання у педакадемії.

Ексклюзив

Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11
29.07.2016 16:25
Програма "Досить"
Розслідування щодо будівництва на території хмельницької музичної школи №1...
28.07.2016 14:00
Момент Істини
Запис прямого ефіру від 26 липня. Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
27.07.2016 11:00
Спортцентр
Випуск від 25 липня
26.07.2016 09:21