У Хмельницькій облраді готуються до кадрових змін

Понеділок, 06 квітня 2015, 09:52
Олег Хавронюк очолить депутатську групу «Фронт єдності».

Про це, за інформацією джерел газети «Є», офіційно мають оголосити на засіданні сесії Хмельницької обласної ради, яка відбудеться 7 квітня.
Олег Хавронюк змінить діючого керівника депутатської групи, заступника голови облради Ігоря Хитрука. Причини таких змін поки не коментують ні в обласній раді, ні партійці «Народного фронту».
Однопартійці ж бютівця Олега Хавронюка кажуть, зміни в групі проводять для того, щоб мати більше впливу серед депутатів, мовляв «Хитрук і Хавронюк – це сильніше ніж сам Хитрук». До того ж, не виключають варіанту, що таким чином фронтовики готуються до кадрових змін в обласній владі.

Варто зазначити, що депутатська група «Фронт єдності» станом на квітень цього року, найбільша за чисельністю група. Нещодавно її лави поповнили Світлана Лукомська, Інна Шоробура, Артур Фрідман. 

Газета "Є"

Loading...

Новина дня

Попри батьківські протести, ЗОШ №6 очолить новий директор Говорили-балакали, сіли та й заплакали, або Слухати – не значить чути. Попри батьківські протести, що тривали щонайменше місяць, шосту школу таки очолить новий директор – Сергій Ткач. Чоловіка уже встигли два рази представити колективу – 25-го та 29-го липня. Наразі він, як і інші новопризначені керівники освітніх закладів міста, проходить навчання у педакадемії.

Ексклюзив

Програма ”Кльова рибалочка” з Анатолієм Вінскевичем. Випуск 11
29.07.2016 16:25
Програма "Досить"
Розслідування щодо будівництва на території хмельницької музичної школи №1...
28.07.2016 14:00
Момент Істини
Запис прямого ефіру від 26 липня. Гість студії - Хмельницький міський голова Олександр Симчишин...
27.07.2016 11:00
Спортцентр
Випуск від 25 липня
26.07.2016 09:21